Дизайн журналу
Дизайн журналу
Іграшка

Werkelkueche

Іграшка Werkelkueche — це робоча станція з відкритими ґендерними ознаками, яка дозволяє дітям зануритися у світи вільних ігор. У ньому поєднуються формальні та естетичні риси дитячих кухонь і верстаків. Тому Werkelkueche пропонують різноманітні можливості для гри. Вигнуту фанерну стільницю можна використовувати як мийку, майстерню або лижну трасу. Бічні відділення можуть забезпечити місце для зберігання та схованки або випікати хрусткі булочки. За допомогою різнокольорових і взаємозамінних інструментів діти можуть втілити свої ідеї та в ігровій формі наслідувати світ дорослих.

Освітлювальні Елементи

Collection Crypto

Освітлювальні Елементи Crypto — це модульна колекція освітлення, оскільки вона може розширюватися як по вертикалі, так і по горизонталі, залежно від того, як розподілені окремі скляні елементи, які складають кожну структуру. Ідея, яка надихнула цей дизайн, походить від природи, зокрема про крижані сталактити. Особливість предметів Crypto полягає в тому, що вони яскраво дутого скла, що дозволяє світлу поширюватися в багатьох напрямках дуже м’яким способом. Виробництво відбувається за допомогою повністю ручного процесу, і кінцевий користувач вирішує, як буде складатися остаточна установка, кожен раз по-різному.

Люстра

Bridal Veil

Люстра Це мистецтво - арт-об'єкт із включеними вогнями. Простора кімната зі стелею складного профілю, як кучеві хмари. Люстра вписується в простір, плавно перетікаючи від передньої стіни до стелі. Кришталеві та білі емалеві листи в поєднанні з еластичним вигином тонких трубок створюють образ літаючої вуалі над світом. Достаток світлого та золотого світіння літаючих птахів створюють відчуття простору та радості.

Кухонні Аксесуари

KITCHEN TRAIN

Кухонні Аксесуари Використання різних стилів кухонних інструментів створює непривабливе середовище приготування їжі на додаток до візуального роздратування. Склавши це в двох словах, я спробував зробити уніфікований набір цих популярних кухонних аксесуарів, які зазвичай використовуються у всіх будинках. Цей дизайн був суто натхненний творчістю. "Об'єднана форма" та "Приємний зовнішній вигляд" - дві її характеристики. Більше того, ринок буде вітатися через його інноваційний вигляд. Це буде можливістю для виробника та замовника, що в одному пакеті купується 6 посуду.

Автоматизований Імміграційний Термінал

CVision MBAS 2

Автоматизований Імміграційний Термінал MBAS 2 був розроблений, щоб протистояти природі продуктів безпеки і мінімізувати залякування та страх як з технологічних, так і з психологічних аспектів. Його дизайн переосмислює звичні елементи домашнього комп’ютера, щоб забезпечити зручний вигляд сільських громадян навколо кордону Таїланду. Голосові та візуальні зображення на екрані вперше користувачі крок за кроком проводять процес. Подвійний кольоровий тон на накладці для друку пальців чітко вказує на зони сканування. MBAS 2 - це унікальний продукт, спрямований на те, щоб змінити спосіб перетину кордонів, дозволяючи використовувати декілька мов та дружню недискримінаційну роботу користувачів.

Крісло

SERENAD

Крісло Я поважаю всілякі стільці. На мою думку, один з найважливіших і класичних та особливих речей в дизайні інтер’єрів - це крісло. Ідея крісла Серенада походить від лебедя на воді, який повернувся і поставив обличчя між крилами. Можливо, сяюча і гладка поверхня в кріслі Серенада з різним і особливим дизайном була зроблена лише для дуже особливих і неповторних місць.