Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кавоварка

Lavazza Idola

Кавоварка Ідеальне рішення для любителів кави, які шукають вдома правильний італійський еспресо. Інтерфейс користувача, чутливий до дотику, із звуковим зворотним зв'язком, має чотири варіанти та функцію підвищення температури, що пропонує індивідуальний досвід на будь-який смак чи випадок. Машина вказує відсутність води, ємність з повним ковпачком або необхідність для видалення накипу за допомогою додаткових підсвічених піктограм та крапельного лотка можна легко регулювати. Дизайн із відкритим духом, якісною поверхнею та витонченою деталізацією - це еволюція усталеної мови форми Lavazza.

Назва проекту : Lavazza Idola, Ім'я дизайнерів : Florian Seidl, Прізвище клієнта : Lavazza.

Lavazza Idola Кавоварка

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.