Дизайн журналу
Дизайн журналу
Етикетка І Упаковка Ігристого Вина

Il Mosnel QdE 2012

Етикетка І Упаковка Ігристого Вина Подібно до того, як озеро Ісео бризкає на березі Франціакорти, так ігристий вино змочує боки келиха. Концепція - це графічне перероблення форми озера і виражає всю потужність пляшки із запасом, що наливається у кришталевий стакан. Елегантний і жвавий етикет, збалансований за своєю графікою та кольорами, є сміливим рішенням з прозорого поліпропілену та повністю гарячого друку з фольгового золота, щоб подарувати нові відчуття. Виливання вина підкреслене на коробці, де навколо упаковки обертається графіка: простий та вражаючий, складений двома елементами slive et tiroir.

Назва проекту : Il Mosnel QdE 2012, Ім'я дизайнерів : Laura Ferrario, Прізвище клієнта : FERRARIODESIGN.

Il Mosnel QdE 2012 Етикетка І Упаковка Ігристого Вина

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.