Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колиска, Крісла-Качалка

Dimdim

Колиска, Крісла-Качалка Ліссе Ван Кавенберге створив це своєрідне багатофункціональне рішення, яке служить кріслом-качалкою, а також колискою, коли два крісла Дімдіма з'єднуються між собою. Кожне крісло-гойдалка складається з дерева зі сталевими підставками і оброблене шпоном з волоського горіха. Два крісла можна кріпити один до одного за допомогою двох прихованих затискачів під сидінням, щоб сформувати дитячу колиску.

Брошка

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Брошка Характер і зовнішня форма предмета дозволяють змінити новий дизайн орнаменту. У жвавій природі один період змінюється на інший. Весна слідує за зимою, а ранок настає після ночі. Кольори також змінюються, а також атмосфера. Цей принцип заміни, чергування зображень висувається в прикраси «Азіатської метаморфози», колекції, де в одному об’єкті відбиваються два різних стани, два необмежені зображення. Рухливі елементи конструкції дозволяють змінити характер і зовнішній вигляд орнаменту.

Колекція Макіяжу

Kjaer Weis

Колекція Макіяжу Дизайн косметичної лінійки Kjaer Weis перекриває основи жіночого макіяжу на три її основні сфери застосування: губи, щоки та очі. Ми розробили компакти, що відображають ті особливості, які вони будуть використовувати для покращення: стрункі і довгі для губ, великі і квадратні для щік, маленькі і круглі для очей. Відчутно, компакти поворотно відкриваються інноваційним бічним рухом, розвіваючи, як крила метелика. Ці компакти цілком багаторазово заправляються, але цілеспрямовано зберігаються, а не переробляються.

Аналоговий Годинник

Kaari

Аналоговий Годинник Ця конструкція заснована на стандартному 24-годинному аналоговому механізмі (півшвидкісна годинна рука). Ця конструкція забезпечена двома висічками у формі дуги. Через них видно години повороту і хвилини рук. Годинна рука (диск) розділена на два сегменти різних кольорів, які, обертаючись, позначають час AM або PM залежно від кольору, який починає бути видимим. Хвилинна рука видно через більшу радіус дуги і визначає, який хвилинний проміжок відповідає набору за 30-30 хвилин (розташований на внутрішньому радіусі дуги) та 30-60 хвилин (розташований на зовнішньому радіусі).

Сучасний Платтяний Ледачок

Le Maestro

Сучасний Платтяний Ледачок Le Maestro революціонізує взуттєве взуття, включаючи титановий «матричний каблук» з титановим металевим прямим металом (DMLS). "Матричний каблук" зменшує візуальну масу ділянки на підборах і демонструє структурну цілісність взуття. Щоб доповнити елегантний вамп, для чіткого асиметричного дизайну верху використовується високозерна шкіра. Інтеграція п’яткової секції у верхню частину тепер складена у витончений і вишуканий силует.

Дослідницький Брендинг

Pain and Suffering

Дослідницький Брендинг Ця конструкція досліджує страждання в різних шарах: філософському, соціальному, медичному та науковому. З моєї особистої точки зору, що страждання і біль виникають у багатьох обличчях та формах, філософських та наукових, я вибрав гуманізацію страждань і болю як свою основу. Я вивчав аналогії між симбіотичним за своєю природою та симбіотичним у відносинах між людьми, і з цього дослідження я створив персонажів, які візуально представляють симбіотичні відносини між стражданням та страждальником, а також між болем і тим, хто болить. Ця конструкція є експериментом, а глядач - суб'єктом.