Дизайн журналу
Дизайн журналу
Соковита Виділена Коробка Для Вирощування

Bloom

Соковита Виділена Коробка Для Вирощування Bloom - це соковита спеціальна коробка для вирощування, яка виступає як стильна меблі для дому. Він забезпечує ідеальні умови вирощування сукулентів. Основна мета продукту - заповнити бажання та виховання тих, хто живе в міських районах з менш зеленим доступом до навколишнього середовища. Міське життя постає з багатьма проблемами в повсякденному житті. Це змушує людей ігнорувати їх природу. Bloom має на меті бути мостом між споживачами та їх природними бажаннями. Товар не є автоматизованим, він спрямований на допомогу споживачеві. Підтримка додатків дозволить користувачам діяти зі своїми рослинами, що дозволить їм виховувати.

Каплиця

Coast Whale

Каплиця Біонічна форма кита стала мовою цієї каплиці. Кит сидів на узбережжі Ісландії. Людина може потрапити у своє тіло через низький рибний хвощ і випробувати перспективу кита, дивлячись на океан, де людині простіше задуматися про нехтування екологічною деградацією. Опорна конструкція падає на пляж для забезпечення мінімальної шкоди навколишньому природному середовищу. Природні та екологічні матеріали роблять цей проект туристичним напрямком, який вимагає охорони навколишнього середовища.

Трансформативна Шина

T Razr

Трансформативна Шина Найближчим часом перед дверима бум розвитку електричного транспорту. Як виробник автозапчастин, Maxxis продовжує думати, як він може спроектувати можливу розумну систему, яка може брати участь у цій тенденції і навіть допомогти прискорити її. T Razr - це розумна шина, розроблена для потреб. Вбудовані датчики активно виявляють різні умови руху та подають активні сигнали для перетворення шини. Збільшені протектори розтягуються та змінюють контактну область у відповідь на сигнал, тому покращують продуктивність тяги.

Чайник

Grundig Serenity

Чайник Serenity - це сучасний виробник чаю, який фокусується на радісному користуванні. Проект в основному зосереджений на естетичних елементах та досвіді користувачів, оскільки головна мета пропонує продукт відрізнятися від існуючих. Док чайника є меншим, ніж корпус, що дозволяє продукту дивитись над землею, що приносить унікальну ідентичність. Злегка зігнутий корпус у поєднанні з нарізаними поверхнями також підтримує унікальну ідентичність виробу.

Люстра

Lory Duck

Люстра Качка Lory створена як система підвісу, зібрана з модулів, виготовлених з латуні та епоксидного скла, кожен з яких нагадує качку, яка без зусиль ковзає по прохолодних водах. Модулі також пропонують налаштування; з дотиком, кожен може бути відрегульований так, щоб стикатися з будь-яким напрямком і висіти на будь-якій висоті. Основна форма лампи народилася відносно швидко. Однак, для нездатного балансу та найкращого вигляду з усіх можливих куточків знадобилися місяці досліджень та розробок з незліченною кількістю прототипів.

Колекція Жіночого Одягу

Hybrid Beauty

Колекція Жіночого Одягу Дизайн колекції Hybrid Beauty полягає у використанні милості як механізму виживання. Основні милі риси - це стрічки, фальбони та квіти, і їх переробляють традиційними методами млин та кутюр. Це відтворює старі методи кутюр до сучасного гібриду, який є романтичним, темним, але також вічним. Весь процес дизайну Hybrid Beauty сприяє стійкості для створення вічних дизайнів.