Дизайн журналу
Дизайн журналу
Для Бесіди В Режимі Гучного Зв'язку

USB Speaker and Mic

Для Бесіди В Режимі Гучного Зв'язку Динамік та мікрофон DIXIX USB розроблені відповідно до його функції. Мікро-динамік ідеально підходить для гучного спілкування через Інтернет, мікрофон знаходиться прямо перед вами, щоб чітко передавати голос одержувачу, і динамік передасть голос від людини, з якою ви спілкуєтесь.

Стіл, Комод, Плінтус

Trifold

Стіл, Комод, Плінтус Форма Trifold повідомляється поєднанням трикутних поверхонь та унікальної послідовності складання. Він має мінімалістичний, але складний і скульптурний дизайн, з кожного кута огляду виявляється унікальна композиція. Конструкція може бути розширена відповідно до різних цілей без шкоди для її структурної цілісності. The Trifold - це демонстрація цифрових методів виготовлення та використання нових технологій виготовлення, таких як робототехніка. Виробничий процес був розроблений у співпраці з робототехнічною компанією по виробництву, що спеціалізується на складанні металів з 6-осевими роботами.

Ювелірні Сережки

Eclipse Hoop Earrings

Ювелірні Сережки Є одне явище, яке постійно арештовує нашу поведінку, зупиняючи нас мертвими у своїх слідах. Астрологічне явище сонячного затемнення заінтригувало людей з найдавніших віків людства. Від раптового потемніння неба і протікання сонця кинула довга тінь страху, підозр та дивувань на уяви Приголомшлива природа сонячних затемнень залишає довготривале враження на всіх нас. Сережки з діамантовим затемненням з білого золота 18К були натхнені сонячним затемненням 2012 року. Дизайн намагається захопити таємничу природу та красу сонця і місяця.

Органічні Меблі Та Скульптура

pattern of tree

Органічні Меблі Та Скульптура Пропозиція перегородки, яка неефективно використовує хвойні частини; тобто струнка частина верхньої половини стовбура та частина коренів неправильної форми. Я звернув увагу на органічні річні кільця. Перекриваються органічні візерунки перегородки створювали комфортний ритм в неорганічному просторі. З продуктами, народженими з цього циклу матеріалів, органічне просторове спрямування стає можливістю для споживача. Крім того, унікальність кожного продукту надає їм набагато більшу цінність.

Іграшка

Movable wooden animals

Іграшка Різноманітність тваринних іграшок рухається різними способами, просто, але весело. Абстрактні фігури тварин поглинають дітей уявою. У групі є 5 тварин: свиня, качка, жирафа, равлик та динозавр. Голова качки рухається справа наліво, коли ви піднімаєте її з-за парти, вона, здається, каже вам "НІ"; Голова жирафи може рухатися вгору і вниз; Ніс свині, равлики та голови динозавра рухаються зсередини назовні, коли ви повертаєте їх хвости. Усі рухи змушують людей посміхатися і змушують дітей грати різними способами, як, наприклад, тягнути, штовхати, повертати тощо.

Університетське Кафе

Ground Cafe

Університетське Кафе Нове кафе "Земля" служить не лише для створення соціальної згуртованості між викладачами та студентами інженерної школи, але й заохочує взаємодію між членами інших кафедр та між ними. В нашій дизайні ми задіяли неприкрашений залізобетонний об'єм колишньої семінарської кімнати, розклавши палітру горіхових дощок, перфорованого алюмінію та щілину блакитного каміння над стінами, підлогою та стелею простору.