Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кільце

Dancing Pearls

Кільце Танцюючі перлини серед бурхливих морських хвиль - це результат натхнення з океану та перлин, і це кільце 3D-моделі. Це кільце розроблено з поєднанням золота та різнокольорових перлин зі спеціальною структурою для реалізації руху перлів між шумливими хвилями океану. Діаметр труби був обраний належного розміру, що робить конструкцію досить міцною, щоб зробити модель технологічною.

Ліжко Для Котів

Catzz

Ліжко Для Котів При розробці ліжка для котів Catzz натхнення черпали потреби котів і господарів, а також об’єднання функцій, простоти та краси. Під час спостереження за котами їх унікальні геометричні риси надихнули на чисту і впізнавану форму. Деякі характерні поведінкові зразки (наприклад, рух вух) увійшли в досвід користування котом. Крім того, маючи на увазі власників, метою було створити предмет меблів, який вони могли б налаштувати та з гордістю демонструвати. Більше того, важливо було забезпечити легке обслуговування. Все це забезпечує гладкий геометричний дизайн та модульна структура.

Клуб Відпочинку

Central Yosemite

Клуб Відпочинку Поверніться до простоти життя, сонце через вікно перекриває світло і тінь. Для кращого відображення природного аромату в загальному просторі, використовуйте в повному обсязі дизайн колоди, простий і стильний, гуманістичний комфорт, підкреслюючи атмосферу художнього простору. Східний шарм, тон з неповторним просторовим настроєм. Це ще один вираз інтер’єру, він природний, чистий, мінливий.

Суха Упаковка Для Чаю

SARISTI

Суха Упаковка Для Чаю Конструкція являє собою циліндричний контейнер з яскравими кольорами. Інноваційне та яскраве використання кольорів та форм створює гармонійний дизайн, що відображає рослинні настої SARISTI. Що відрізняє наш дизайн, це наша здатність надати сучасний вигляд сухій упаковці чаю. Тварини, які використовуються в упаковці, представляють емоції та умови, які люди часто відчувають. Наприклад, птахи Фламінго представляють любов, ведмідь Панда - розслаблення.

Упаковка Оливкової Олії

Ionia

Упаковка Оливкової Олії Оскільки стародавні греки раніше фарбували та проектували кожну амфору (контейнер) з оливковою олією окремо, вони вирішили зробити це сьогодні! Вони відродили та застосували це давнє мистецтво та традиції у сучасному сучасному виробництві, де кожна із 2000 виготовлених пляшок має різні візерунки. Кожна пляшка індивідуально розроблена. Це єдиний у своєму роді лінійний дизайн, натхненний давньогрецькими візерунками з сучасним відтінком, який відзначає старовинну спадщину оливкової олії. Це не замкнене коло; це пряма творча лінія, що розвивається. Кожна виробнича лінія створює 2000 різних конструкцій.

Брендинг

1869 Principe Real

Брендинг 1869 Principe Real - це готель типу "ліжко та сніданок", розташований у наймоднішому місці Лісабона - Principe Real. Мадонна щойно купила будинок у цьому районі. Цей готель типу "ліжко та сніданок" розташований у старовинному палаці 1869 року, зберігаючи старий шарм у поєднанні з сучасними інтер'єрами, надаючи йому розкішний вигляд та відчуття. Цей бренд був необхідний, щоб включити ці цінності у свій логотип та програми бренду, щоб відобразити філософію цього унікального житла. В результаті виходить логотип, що поєднує класичний шрифт, що нагадує старі номери дверей, з сучасною типографікою та деталями стилізованого значка ліжка в L Real.