Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Меблів

Phan

Колекція Меблів Phan Collection натхненний контейнером Phan, який є тайською культурою контейнерів. Дизайнер використовує структуру контейнерів Phan, щоб зробити структуру меблів, яка робить її міцною. Створіть форму та деталі, які роблять її сучасною та простою. Для виготовлення складної та унікальної деталі, яка відрізняється від інших, дизайнер використовував технологію лазерного різання та комбіновану машину для складання металевого листа з деревом з ЧПУ. Поверхня була оброблена порошковою системою, щоб структура залишалася довгою, міцною, але легкою.

Інвалідний Візок

Ancer Dynamic

Інвалідний Візок Ancer, який перешкоджає проникненню в інвалідному візку, зосереджується не тільки на плавності його рухів, але і на комфорті пацієнта, особливо тих, хто ним користується протягом тривалого періоду часу. Інноваційний дизайн разом з динамічною подушкою безпеки, вбудованою в подушку сидіння, та обертовою ручкою відрізняє її від звичайного інвалідного крісла. Доклавши багато зусиль, дизайн інвалідного візка був завершений і виявив, що він допомагає запобігти пролежням. Принципи рішення та дизайну базуються на результатах, отриманих від користувачів інвалідного візка, що призводить до справжнього користувальницького досвіду.

3D-Анімація

Alignment to Air

3D-Анімація Що стосується творчої анімації листів, то Джин почав з алфавіту А. І, коли мова йде про крок до концепції, він намагався бачити більш енергійні настрої, що відображаються на його філософії, яка є досить активною, але одночасно організованою. Попутно він виступив із суперечливими словами, ретельно виступаючими за свою ідею, таким чином, як прирівнятись до повітря, що є назвою цього проекту. Зважаючи на це, анімація представляє більш точні та делікатні моменти на першому слові. З іншого боку, це закінчується досить гнучким і вільним настроєм, щоб виявити останню букву.

Веб-Дизайн Та Ux

Si Me Quiero

Веб-Дизайн Та Ux Веб-сайт Sí, Me Quiero - це простір, який допомагає бути собою. Для реалізації проекту необхідно було провести співбесіди та дослідити соціальний та культурний контекст стосовно жінок; її проекція в суспільстві і на себе. Було зроблено висновок, що павутина буде супроводом і здійснюватиметься з підходом, щоб допомогти любити себе. У дизайні це відображається простота з нейтральними тонами з використанням червоних контрастів, щоб привернути увагу до певних дій, кольорів марки книги, опублікованої клієнтом. Натхнення прийшло від мистецтва конструктивізму.

Дизайн Етикетки Вина

314 pi

Дизайн Етикетки Вина Експериментувати з дегустацією вина - це нескінченний процес, що веде до нових шляхів та розбіжних ароматів. Нескінченна послідовність pi, ірраціональне число з нескінченними десятичниками, не знаючи останнього з них, були натхненником назви цих вин без сульфітів. Дизайн має на меті приділити особливості 3,14 винних серій у центрі уваги, а не приховувати їх серед малюнків чи графіки. Дотримуючись мінімалістичного та простого підходу, етикетка показує лише реальні характеристики цих природних вин, оскільки їх можна спостерігати в зошиті енолога.

Енергетична Активація Мостів

Solar Skywalks

Енергетична Активація Мостів У світових мегаполісах - як у Пекіні - є велика кількість пішохідних міст, що проходять через зайняті артерії. Вони часто непривабливі, погіршуючи загальне міське враження. Ідея дизайнерів обшивати мости естетичними, енерговиробляючими PV-модулями та перетворити їх у привабливі міські місця не тільки стійка, але створює скульптурне різноманіття, яке стає привабливим для міського пейзажу. Станції для зарядки електронних автомобілів або E-bike під мостами використовують сонячну енергію прямо на місці.