Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Архітектури Будинку

Bienville

Дизайн Архітектури Будинку Логістика цієї робочої родини вимагала, щоб вони тривалий час перебували в приміщенні, що крім роботи та школи стало руйнівним для їхнього самопочуття. Вони почали замислюватися, як і багато сімей, про те, чи потрібно переїзд до передмістя, обмінюючись близькістю до міських зручностей на більший задній двір, щоб збільшити доступ на вулицю. Замість того, щоб віддалятися далеко, вони вирішили побудувати новий будинок, який би переглянув обмеження побутового побуту на невеликій міській ділянці. Організаційним принципом проекту було створення максимально можливого доступу на вулицю з комунальних територій.

Таблетки З Настоями На Канабіс

Secret Tarts

Таблетки З Настоями На Канабіс Упаковка Secret Tarps виготовлена в так званому модернізованому стилі ретро / вінтаж із відчуттям старовинних шкільних нот, тому дотик майстра-фармацевта затримує замовника з першого погляду, а пізніше, в той час як детальне спостереження за основними елементами дизайну закодовано в цілісна структура, що передає основний маркетинговий момент: цей продукт розроблений професіонально-професіональною компанією фармацевтів і містить секретний рецепт ручної роботи фармацевта всередині.

Мобільний Додаток

Akbank Mobile

Мобільний Додаток Новий дизайн додатку Akbank Mobile надає нову перспективу з точки зору соціального, розумного, стійкого до майбутнього та корисного банківського досвіду. Завдяки персоналізованому дизайну області на головній сторінці користувачі можуть переглядати розумні відомості, щоб полегшити своє фінансове життя. Крім того, з цим новим дизайнерським підходом традиційні банківські операції розмовляють мовою користувачів із візуальними зображеннями контактних ескізів, спрощеними потоками дій та концепціями.

Тренування Силіконова Пляшка Води

Happy Aquarius

Тренування Силіконова Пляшка Води Щасливий Водолій - це безпечна і добра ручка з водою для всіх віків. Він має гладку усміхнену кривизну, розроблену та привабливий зовнішній вигляд двосторонніх кольорів, що представляє почуття молодого, енергійного та модного. Виготовлений 100% силіконовим харчовим силіконом, підтримуючи температурний діапазон 220 градусів. C до -40 град. C, не вилуговується пластифікатор і не містить BPA. М’яке покриття на дотик поверхні забезпечує шовковисте відчуття, приємне утримування та зчеплення. Пружинистість, еластичність та особливість порожнистої структури дозволяють пляшці працювати як ручний захват, а також легку гантель.

Зручності Готелю

Marn

Зручності Готелю Отримавши натхнення від святкових закусок традиційної культури Тайнань (старе місто Тайваню, наповнене культурною спадщиною), перетворивши їх на набір зручностей у готелі, ці серії святкових закусок, які завжди відомі місцевим жителям як "Marn", означає виконання в китайській культурі; рисовий торт у формі черепахи як мило та мило для рук, торт з квасолею в якості туалетних приналежностей, солодкий вареник Тан Юань у вигляді крему для рук та парена булочка та підсилювач; Торт булочки коричневий цукровий цукор Tainan як чайний сервіз. Культурна спадщина Тайнань може бути широко поширена у світі, оскільки готель є приємною платформою для пропаганди місцевої культури.

Ламінований Бамбуковий Табурет

Kala

Ламінований Бамбуковий Табурет Кала, табурет, виготовлений з ламінованого бамбука з висувним механізмом в центральній осі. Будучи натхненною парасолькову структуру парасольки, ламіновану бамбукову смужку нагрівали та затискали кріпленням у деревній формі, що вигиналося у формі, демонструючи її простоту та східну чарівність. Цікаво, що еластичність ламінованої конструкції з бамбука та висувний механізм на центральній осі знайдуть взаємодію, коли сидіти на табуреті Кала, вона буде спускатися легенько і плавно, і коли хтось встає з табурета Кала, він підніметься назад до свого положення .