Дизайн журналу
Дизайн журналу
Годинник

Argo

Годинник Argo by Gravithin - це годинник, дизайн якого надихає секстант. На ній є гравірований подвійний циферблат, доступний у двох відтінках, глибокому синьому та чорноморському, на честь міфічних пригод корабля Арго. Його серце б'ється завдяки швейцарському кварцовому руху Ronda 705, а сапфірове скло та міцна матована сталь 316 л забезпечують ще більший опір. Він також є водостійким 5ATM. Годинник випускається у трьох різних кольорах корпусу (золотому, сріблястому та чорному), двох відтінках циферблату (Deep Blue та Black Sea) та шести моделях ременів, у двох різних матеріалах.

Дизайн Інтер’Єру

Eataly

Дизайн Інтер’Єру Eataly Toronto пристосований до нюансів нашого зростаючого міста і призначений для посилення та розширення соціальних обмінів за допомогою універсального каталізатора чудової італійської їжі. Тільки підходить, що традиційний та витривалий "пассаджата" - це натхнення для дизайну Еаталі Торонто. Цей позачасовий ритуал бачить, що італійці щовечора виходять на головну вулицю та площу, прогулюються та спілкуються та періодично зупиняються в барах та магазинах по дорозі. Ця серія досвіду вимагає нового, інтимного масштабу вулиць у Блурі та Бей.

Соковита Виділена Коробка Для Вирощування

Bloom

Соковита Виділена Коробка Для Вирощування Bloom - це соковита спеціальна коробка для вирощування, яка виступає як стильна меблі для дому. Він забезпечує ідеальні умови вирощування сукулентів. Основна мета продукту - заповнити бажання та виховання тих, хто живе в міських районах з менш зеленим доступом до навколишнього середовища. Міське життя постає з багатьма проблемами в повсякденному житті. Це змушує людей ігнорувати їх природу. Bloom має на меті бути мостом між споживачами та їх природними бажаннями. Товар не є автоматизованим, він спрямований на допомогу споживачеві. Підтримка додатків дозволить користувачам діяти зі своїми рослинами, що дозволить їм виховувати.

Каплиця

Coast Whale

Каплиця Біонічна форма кита стала мовою цієї каплиці. Кит сидів на узбережжі Ісландії. Людина може потрапити у своє тіло через низький рибний хвощ і випробувати перспективу кита, дивлячись на океан, де людині простіше задуматися про нехтування екологічною деградацією. Опорна конструкція падає на пляж для забезпечення мінімальної шкоди навколишньому природному середовищу. Природні та екологічні матеріали роблять цей проект туристичним напрямком, який вимагає охорони навколишнього середовища.

Трансформативна Шина

T Razr

Трансформативна Шина Найближчим часом перед дверима бум розвитку електричного транспорту. Як виробник автозапчастин, Maxxis продовжує думати, як він може спроектувати можливу розумну систему, яка може брати участь у цій тенденції і навіть допомогти прискорити її. T Razr - це розумна шина, розроблена для потреб. Вбудовані датчики активно виявляють різні умови руху та подають активні сигнали для перетворення шини. Збільшені протектори розтягуються та змінюють контактну область у відповідь на сигнал, тому покращують продуктивність тяги.

Чайник

Grundig Serenity

Чайник Serenity - це сучасний виробник чаю, який фокусується на радісному користуванні. Проект в основному зосереджений на естетичних елементах та досвіді користувачів, оскільки головна мета пропонує продукт відрізнятися від існуючих. Док чайника є меншим, ніж корпус, що дозволяє продукту дивитись над землею, що приносить унікальну ідентичність. Злегка зігнутий корпус у поєднанні з нарізаними поверхнями також підтримує унікальну ідентичність виробу.