Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

Haleiwa

Стілець Haleiwa вплітає стійку ротанга в криволінійні криві і віддає виразний силует. Природні матеріали віддають шану традиціям кустарних промислів на Філіппінах, перероблених для сучасності. У поєднанні або використовуваному як висловлювання, універсальність дизайну змушує цей стілець адаптуватися до різних стилів. Створюючи баланс між формою та функцією, грацією та силою, архітектурою та дизайном, Haleiwa така ж зручна, як і красива.

Ребрендинг Компанії

Astra Make-up

Ребрендинг Компанії Сила бренду полягає не тільки в його здатності та баченні, а й у спілкуванні. Простий у користуванні каталог, наповнений сильною фотографією товару; веб-сайт, орієнтований на споживачів та привабливий веб-сайт, який надає он-лайн послуги та огляд товарів брендів. Ми також розробили візуальну мову для представлення сенсації бренду з модним стилем фотографії та лінією свіжого спілкування в соціальних медіа, налагодили діалог між компанією та споживачем.

Дизайн Шрифту

Monk Font

Дизайн Шрифту Монк прагне балансу між відкритістю та розбірливістю гуманістичних сеансів, а також більш регульованим характером квадратних без засічок. Хоча спочатку було розроблено як латинський шрифт, на початку було вирішено, що для включення арабської версії потрібен більш широкий діалог. І латинська, і арабська розробили нас однакове обгрунтування та ідею спільної геометрії. Сила паралельного процесу проектування дозволяє двом мовам мати гармонійну гармонію та витонченість. І арабська, і латинська працюють безперешкодно, мають спільні лічильники, товщину стебел і вигнуті форми.

Лампа Завдання

Pluto

Лампа Завдання Плутон міцно тримає фокус на стилі. Його компактний аеродинамічний циліндр оснащений елегантною ручкою, що нахилена над кутовою основою штатива, що дозволяє легше розміщувати його м'яким, але зосередженим світлом з точністю. Його форма була натхнена телескопами, але натомість вона прагне зосередитись на землі замість зірок. Виконаний за допомогою 3D-друку з використанням пластику на основі кукурудзи, він унікальний, не тільки для використання 3D-принтерів у промисловий спосіб, але й екологічно чистий.

Лампа

Mobius

Лампа Кільце Mobius дає натхнення для дизайну світильників Mobius. Одна смуга світильника може мати дві тіньові поверхні (тобто двостороння поверхня), лицьову та зворотну, що задовольнятиме всебічний попит на освітлення. Його особлива і проста форма містить таємничу математичну красу. Тому більше ритмічної краси принесе в домашнє життя.

Набір Намиста Та Сережок

Ocean Waves

Набір Намиста Та Сережок Кольє з океанічних хвиль - прекрасний предмет сучасних прикрас. Основним натхненням дизайну є океан. Саме просторість, життєздатність та чистота - це ключові елементи, що проектуються у намисто. Дизайнер використав гарний баланс синього та білого, щоб представити бачення бризок хвиль океану. Він виготовлений вручну з білого золота 18К і обшитий діамантами та синім сапфіром. Кольє досить велике, але делікатне. Він розроблений так, щоб відповідати всім формам нарядів, але більше підходить для парного декольте, щоб він не перекривався.