Дизайн журналу
Дизайн журналу
Контроль Якості Повітря

Midea Sensia AQC

Контроль Якості Повітря Midea Sensia AQC - це інтелектуальний гібрид, який поєднує домашній інтер’єр як з елегантністю, так і стилем. Це приносить гуманізовану технологію та інновації завдяки функціям, контролюючи очищення температури та якості повітря за допомогою освітлення та вази для декору приміщення. Самопочуття надходить за допомогою сенсорної технології, яка може читати навколишнє середовище і підтримувати стабільність локальної температури та вологості, згідно з попередніми налаштуваннями, зробленими MideaApp.

Автономний Мобільний Робот

Pharmy

Автономний Мобільний Робот Автономний навігаційний робот для лікарняної логістики. Це система обслуговування продуктів, яка забезпечує безпечні ефективні поставки, зменшуючи шанси медичного працівника потрапляючи до хвороби, стримуючи пандемічні захворювання між персоналом лікарні та пацієнтами (COVID-19 або H1N1). Конструкція допомагає здійснювати доставку лікарні з легким доступом та безпекою, використовуючи нескладну взаємодію користувачів через дружню технологію. Робототехнічні пристрої мають можливість самостійно переміщуватися у приміщенні та синхронізувати потік із подібними підрозділами, маючи можливість спільної роботи колективу роботів.

Житловий

Shkrub

Житловий Будинок Шкруба виявився з любові та з любові - люблячої пари з трьома дітьми. ДНК будинку включає структуруючі естетичні принципи, які знаходять натхнення в українській історії та культурі, натхненні японською мудрістю. Елемент землі як матеріалу дає про себе знати в структурних аспектах будинку, таких як оригінальний солом'яний дах і в красивих і щільних фактурних глиняних стінах. Ідея віддати шану, як засновника, можна відчути в усьому будинку, як делікатна керівна нитка.

Розумний Дифузор Аромату

Theunique

Розумний Дифузор Аромату Агаровий рідкісний і дорогий. Його аромат можна отримати тільки при спалюванні або екстрагуванні, використовувати його в приміщенні та надавати мало хто з користувачів. Щоб подолати ці обмеження, після трирічних зусиль понад 60 конструкцій, 10 прототипів та 200 експериментів створено розумний дифузор аромату та натуральні таблетки з агару. Він демонструє нову можливу модель бізнесу та використовує контекст для аграрної промисловості. Користувачі можуть просто вставити дифузор у автомобіль, легко налаштувати час, густоту та різноманітність ароматів та насолоджуватися захоплюючою ароматерапією куди б вони не їхали та коли б не їхали.

Кондиціонер

Midea Sensia HW

Кондиціонер Midea Sensia сприяє якості життя та інноваційному способу викриття предмета прикраси. Крім ефективності потоку повітря та тиші, він представляє інноваційну сенсорну панель, яка надає доступ до функцій та кольорів та інтенсивності блискавки. Кольорова терапія, яка допомагає антистресовому процесу, в тренді інноваційні продукти в обох напрямках, благополуччя та естетиці. На додаток до різної естетики, його форми поєднують домашній інтер’єр як з елегантністю, так і стилем, оцінюючи будинок непрямим світлом.

Письмовий Стіл

Duoo

Письмовий Стіл Стіл Duoo - це бажання висловити характер через мінімалізм форм. Його тонкі горизонтальні лінії та кутові металеві ніжки створюють потужне візуальне зображення. Верхня полиця дозволяє розмістити канцтовари, щоб вона не заважала під час роботи. Прихований лоток на поверхні для підключення пристроїв підтримує чисту естетику. Стільниця з натурального шпону несе тепло текстури натуральної деревини. Стіл підтримує бездоганний баланс, завдяки гармонійно підібраним матеріалам, функціональності та практичності в поєднанні з естетикою регулярних і строгих форм.