Дизайн журналу
Дизайн журналу
Фотохромна Будова Навісу

Or2

Фотохромна Будова Навісу Or2 - це конструкція одноповерхової покрівлі, яка реагує на сонячне світло. Полігональні сегменти поверхні реагують на ультрафіолетове світло, відображаючи положення та інтенсивність сонячних променів. Знаходячись у тіні, сегменти Or2 напівпрозорі білого кольору. Однак при попаданні сонячного світла вони набувають кольоровий колір, затоплюючи простір внизу різними відтінками світла. Протягом дня Or2 стає затіняючим пристроєм, пасивно контролюючи простір під ним. Вночі Or2 перетворюється на величезну люстру, поширюючи світло, яку протягом дня збирають інтегровані фотоелектричні осередки.

Назва проекту : Or2, Ім'я дизайнерів : Christoph Klemmt & Rajat Sodhi, Прізвище клієнта : Orproject.

Or2 Фотохромна Будова Навісу

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.