Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ванної

Up

Колекція Ванної Колекція ванних кімнат, розроблена Емануеле Пангразі, показує, як проста концепція може створити інновації. Початкова ідея - поліпшити комфорт, трохи нахиляючи санвузл. Ця ідея перетворилася на головну тему дизайну і вона присутня у всіх елементах колекції. Основна тема та суворі геометричні відносини надають колекції сучасний стиль у відповідність із європейським смаком.

Назва проекту : Up, Ім'я дизайнерів : Emanuele Pangrazi, Прізвище клієнта : Huida Sanitary Ware Co. Ltd..

Up Колекція Ванної

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.