Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Ванної

CATINO

Колекція Ванної CATINO народжується з бажання надати форму думці. Ця збірка викликає поезію повсякденного життя за допомогою простих елементів, які переосмислюють існуючі архетипи нашої уяви сучасним чином. Він пропонує повернутись до оточення тепла та солідності завдяки використанню природних лісів, оброблених із твердих та зібраних для того, щоб залишатися вічними.

Назва проекту : CATINO, Ім'я дизайнерів : Emanuele Pangrazi, Прізвище клієнта : Disegno Ceramica.

CATINO Колекція Ванної

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.