Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Світового Торгового Ярмарку Для Toyota

The Wave

Дизайн Світового Торгового Ярмарку Для Toyota Натхненний японським принципом "активного спокою", дизайн поєднує в одне ціле раціональні та емоційні елементи. Архітектура зовні виглядає мінімалістично і спокійно. Тим не менш, ти можеш відчути величезну силу, що випромінює від неї. Під його заклинанням ви з цікавістю запливаєте в інтер’єр. Потрапивши всередину, ви опинитесь у дивовижній обстановці, заваленій енергією та наповненою великими медіа-стінами, що демонструють енергійні, абстрактні анімації. Таким чином стенд стає незабутнім для відвідувачів. Концепція зображує асиметричний баланс, який ми знаходимо в природі та в основі японської естетики.

Магазин

Family Center

Магазин Є кілька причин, чому я обклав довгу (30 метрів) передню стінку. Одне, було те, що висота існуючої будівлі була справді неприємною, і я не мав дозволу її чіпати! По-друге, обклавши передній фасад, я набрав всередині 30 метрів стінового простору. Згідно з моїм щоденним дослідженням статистики спостережень, більшість покупців вирішили зайти всередину магазину лише через цікавість і подивитися, що відбувається за цим фасадом Цікаві форми.

Ресторан

Lohas

Ресторан Лічильник повстання міському побиттю. База розташована в зайнятому транспортним перехрестям. Загальний просторовий план має на меті створити спокійний і врівноважений темп, ніби спонукати час сповільнитись і в цьому швидкому міському житті насолоджуватися кожною миттю тут і зараз. Відкритий простір, як формується, за допомогою середнього планування, ділить простір на основі різних функціональних можливостей. Екрани, подібні до тотемів, додають м'якій просторовій обстановці деяку загальну грайливість.

Ресторан

pleasure

Ресторан Задоволення від життя мистецтвом. Розширення та продовження. Через розширення форм стелі та просторів підлоги та їх послідовного обрису контуру, що йде прямо або затуманено там, відображаючи силу дії, яка охоплює вершини та долини в житті. У той час як шаруватое оточення протікає і перетворюється на дію, образи краси уроджуються у просторі. Простір кабіни повинен бути текучим і прозорим, зберігаючи підрозділи різних відсіків. При винахідливому облаштуванні простору конфіденційність може існувати в купе.

Резиденція

nature

Резиденція Цей будинок розрахований на пару. Повернення до природи. Люди готові більше вибиратися, перебувати на свіжому повітрі або, щоб природа була частиною життя, щоб природа могла збагатити словниковий запас будинку. Просто впустіть природу та їдьте на ній. Багаті та різноманітні елементи, які показують, як може існувати відсторонення поряд із щільною складністю, подібно до численних граней квітів, які в кінцевому підсумку піддадуть себе остаточним виборам після довгих обдумувань.

Офісні Приміщення

Samlee

Офісні Приміщення Без суєтних деталей, офіс Samlee був розроблений простотою східною естетикою. Ця концепція відповідає швидкому місту, що розвивається. У цьому високоінформаційному інформаційному суспільстві проект представляє інтерактивні відносини між містом, роботою та людьми - своєрідне тісне співвідношення активності та інерції; прозора накладка; проникнення порожнім.