Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підставка Для Тортів

Temple

Підставка Для Тортів Зі зростаючою популярністю в домашній випічці ми могли побачити потребу в сучасному вигляді сучасної підставки для тортів, яку можна було легко зберігати в шафі або малювати. Легко чистити та безпечно мити. Храм легко збирати та інтуїтивно зрозуміти, пересуваючи пластини по центральному конічному хребту. Розбирати так само просто, просто відсунувши їх назад. Усі 4 основні елементи утримуються разом укладальником. Укладальник допомагає зберегти всі елементи разом для компактного зберігання у багатьох кутах. Ви можете використовувати різні конфігурації пластин для різних випадків.

Назва проекту : Temple, Ім'я дизайнерів : Chris Woodward, Прізвище клієнта : CWD ltd .

Temple Підставка Для Тортів

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.