Дизайн журналу
Дизайн журналу
Веб-Сайт

Illusion

Веб-Сайт Журнал Scene 360 запускає Illusion у 2008 році, і він швидко стає його найуспішнішим проектом з понад 40 мільйонами відвідувань. Веб-сайт призначений для показу дивовижних творінь у мистецтві, дизайні та кіно. Від гіперреалістичних татуювань до приголомшливих пейзажних фотографій вибір дописів часто змушує читачів сказати "ВАМ!"

Назва проекту : Illusion, Ім'я дизайнерів : Adriana de Barros, Прізвище клієнта : Illusion.

Illusion Веб-Сайт

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.