Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кераміка

inci

Кераміка Дзеркало елегантності; Інці відображає красу перлини з чорно-білими варіантами і є правильним вибором для тих, хто бажає відобразити шляхетність та витонченість простору. Лінії Inci випускаються розмірами 30 х 80 см і несуть білу та чорну стильність в житлові приміщення. Вироблений за допомогою технології цифрового друку, тривимірного дизайну.

Назва проекту : inci, Ім'я дизайнерів : Bien Seramik Design Team, Прізвище клієнта : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

inci Кераміка

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.