Дизайн журналу
Дизайн журналу
Чайний Сервіз

Vapor Breeze

Чайний Сервіз Чайник - це ящик, у якому міститься всесвіт сутності, що чекає його виходу. Заглянувши у отвір, ви можете знайти структуру динамічних каналів, які є проміжними всередині пари. Структура відбивається і на шкірі зовні. Все тіло ілюструє випароване сутність, щоб люди візуалізували та насолоджувались кожен день.

Підставка Для Квітів

Eyes

Підставка Для Квітів Очі - це підставка для квітів на всі випадки життя. Овальне тіло - золотисте покриття з неправильними отворами, як людські очі, які завжди шукають чудових речей у Матері-Природи. Стенд поводиться як філософ. Це плекає природну красу і показує весь світ для вас до або після того, як ви запалите його.

Настільний Інтерактивний Стенд

Ubiquitous Stand

Настільний Інтерактивний Стенд Цей всюдисущий настільний стенд призначений для взаємодії людей із денними мріями. Дірки влаштовані, а добавка доповнюється квітами, льодяниками або предметами, що засвоюють її візерунок з різних орієнтацій. Хромована поверхня відображає та змінює тони відображених предметів та людей, що взаємодіють з нею.

Маска

Billy Julie

Маска Цей дизайн натхненний мікроекспресією. Дизайнер обирає Біллі та Джулі для двох видів численних особистостей. Складні елементи створюються параметричним регулюванням орієнтацій сходової геометрії на основі заплутаної кривої з перегородками. Як інтерфейс та інтерпретатор, ця маска створена для того, щоб змусити людей досліджувати власну совість.

Помічник Макіяжу

Eyelash Stand

Помічник Макіяжу Цей дизайн досліджує метафору вій. Дизайнер вважає, що вії - це переслідування особистого очікування. Він створює підставку для вій як іконку життя або мініатюрний етап виконання. Ця підставка символізує нагадуюче зобов’язання вранці або перед сном, встановлюючи вії тимчасово до або після нанесення. Підставка для вій - це спосіб запам'ятати те, що щось тривіальне сприяло особистому щоденному пригоду.

Інсталяція Теми

Dancing Cubes

Інсталяція Теми Цей дизайн взаємодіє з відображеним предметом за модулями. Цей тематичний стенд розроблений за допомогою саморозширюваного механізму для підключення шести або більше кубів до збільшеної шкали в трьох перпендикулярних напрямках. Конфігурація вільної форми з насечками робить зв’язок подібним до переплетених танцюючих людей. Розташування невеликих отворів створює структуру розміщення предмета з лінійними частинами.