Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Зал

From The Future

Виставковий Зал Виставковий зал: у виставковій залі демонструються навчальне взуття та спортивне спорядження, виготовлене за технологією інжекцій. Місце, схоже, виготовлене з пресуванням прес-форми. У способі виготовлення місця предмети меблів так, ніби поєднуються з виготовленими в ливарній формі, щоб генерувати ціле. Грубі швейні стежки, що на стелі, пом’якшують всю технологічну візуальність.

Крісло

SERENAD

Крісло Я поважаю всілякі стільці. На мою думку, один з найважливіших і класичних та особливих речей в дизайні інтер’єрів - це крісло. Ідея крісла Серенада походить від лебедя на воді, який повернувся і поставив обличчя між крилами. Можливо, сяюча і гладка поверхня в кріслі Серенада з різним і особливим дизайном була зроблена лише для дуже особливих і неповторних місць.

Крісло

The Monroe Chair

Крісло Вражає елегантність, простота в ідеї, зручна, розроблена з урахуванням стійкості. Стілець Монро - це спроба різко спростити виробничий процес, пов'язаний із виготовленням крісла. Він використовує потенціал технологій з ЧПУ, щоб багаторазово вирізати плоский елемент з МДФ, ці елементи потім обклеюються навколо центральної осі для формування складно вигнутого крісла. Задня нога поступово перетворюється на спинку спинки, а підлокітник на передню ногу, створюючи чітку естетику, повністю визначену простотою виготовлення.

Паркова Лавка

Nessie

Паркова Лавка Цей проект базується на ідеї концепції "Drop & Forget", тобто простої установки на місці з мінімальними витратами на встановлення стосовно існуючих інфраструктур міського середовища. Міцна рідина з бетонної рідини, ретельно збалансована, створює сприятливий і комфортний досвід сидіння.

Окулярів

Camaro | advanced collection

Окулярів „Розширена колекція | дерево "характеризується об'ємнішими окулярами, а дизайн підкреслюється яскраво вираженою тривимірною композицією. Нові комбінації деревини та найтонша вручну шліфування означають, що кожна вдосконалена рамка окулярів ROLF - це елегантний предмет майстерності.

Упаковка

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Упаковка Вода KRYSTAL уособлює сутність розкоші та оздоровлення у пляшці. Володіючи величиною лужного рН від 8 до 8,8 та унікальним мінеральним складом, вода KRYSTAL поставляється в емблематичній квадратній прозорій пляшці з призмою, яка нагадує іскристий кристал, і не загрожує якості та чистоті. Логотип марки KRYSTAL тонко розміщений на пляшці, підкреслюючи додатковий штрих розкішного досвіду. Окрім візуального впливу пляшки, ПЕТ та скляні пляшки квадратної форми підлягають вторинній переробці, оптимізуючи простір упаковки та матеріали, тим самим знижуючи загальний слід вуглецю.