Дизайн журналу
Дизайн журналу
Паркова Лавка

Nessie

Паркова Лавка Цей проект базується на ідеї концепції "Drop & Forget", тобто простої установки на місці з мінімальними витратами на встановлення стосовно існуючих інфраструктур міського середовища. Міцна рідина з бетонної рідини, ретельно збалансована, створює сприятливий і комфортний досвід сидіння.

Окулярів

Camaro | advanced collection

Окулярів „Розширена колекція | дерево "характеризується об'ємнішими окулярами, а дизайн підкреслюється яскраво вираженою тривимірною композицією. Нові комбінації деревини та найтонша вручну шліфування означають, що кожна вдосконалена рамка окулярів ROLF - це елегантний предмет майстерності.

Упаковка

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

Упаковка Вода KRYSTAL уособлює сутність розкоші та оздоровлення у пляшці. Володіючи величиною лужного рН від 8 до 8,8 та унікальним мінеральним складом, вода KRYSTAL поставляється в емблематичній квадратній прозорій пляшці з призмою, яка нагадує іскристий кристал, і не загрожує якості та чистоті. Логотип марки KRYSTAL тонко розміщений на пляшці, підкреслюючи додатковий штрих розкішного досвіду. Окрім візуального впливу пляшки, ПЕТ та скляні пляшки квадратної форми підлягають вторинній переробці, оптимізуючи простір упаковки та матеріали, тим самим знижуючи загальний слід вуглецю.

Привітний Fi-Вертушок

Calliope

Привітний Fi-Вертушок Кінцева мета столу Hi-Fi - повернути найчистіші та незабруднені звуки; ця суть звуку є і кінцевою, і концепцією цієї конструкції. Цей красивий майстерний виріб - це скульптура звуку, яка відтворює звук. Як поворотний столик, він є одним із найкращих доступних грамотних верстатів Hi-Fi, і це неперевершене виконання, як вказується, так і посилюється своєю унікальною формою та аспектами дизайну; приєднання форми та функції в духовному союзі для втілення вертушки Calliope.

Сережки Та Кільце

Vivit Collection

Сережки Та Кільце Натхненний формами, знайденими в природі, колекція Vivit створює цікаве та цікаве сприйняття витягнутими формами та закрученими лініями. Шматки Vivit складаються з зігнутих 18-ти дюймових жовтих золотих аркушів з чорним покриттям родію на зовнішніх гранях. Сережки у формі листя оточують мочки вух, завдяки чому природні рухи створюють цікавий танець між чорним і золотим - приховуючи і розкриваючи жовте золото внизу. Синусотність форм та ергономічні атрибути цієї колекції представляють захоплюючу гру світла, тіней, відблисків та відбитків.

Умивальник

Vortex

Умивальник Мета дизайну вихору - знайти нову форму для впливу потоку води в умивальниках, щоб підвищити їх ефективність, сприяти їхньому користувальницькому досвіду та покращувати естетичні та семіотичні якості. Результат - метафора, що походить від ідеалізованої вихрової форми, що означає стік та потік води, що візуально позначає весь об’єкт як функціонуючий умивальник. Ця форма, поєднана з краном, спрямовує воду по спіральній доріжці, що дозволяє однаковій кількості води покривати більше ґрунту, що призводить до зменшення споживання води для очищення.