Дизайн журналу
Дизайн журналу
Карта Повідомлень

Pop-up Message Card “Leaves”

Карта Повідомлень Листя - це листівки із зображеннями спливаючих мотивів листів. Світліші повідомлення виразним штрихом сезонного зеленого. Поставляється в комплекті з чотирьох різних карток з чотирма конвертами. Якісні конструкції мають силу змінювати простір та трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні вироби розроблені з використанням концепції Life with Design.

Календар

Calendar 2014 “ZOO”

Календар Комплект ремесла для паперу ZOO легко зібрати. Ні клею, ні ножиць не потрібно. Зберіть, встановивши разом деталі з однаковою маркою. Кожна тварина складе двомісячний календар. Якісні конструкції мають силу змінювати простір та трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні вироби розроблені з використанням концепції Life with Design.

Календар

Calendar 2014 “Safari”

Календар Сафарі - це паперовий календар тварин. Вийміть і зберіть 6 аркушів з двома місячними календарями з боків. Складіть корпус і ділянки суглобів уздовж складок, подивіться на позначки на суглобах і з'єднайте разом, як показано. Якісні конструкції мають силу змінювати простір та трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні вироби розроблені з використанням концепції Life with Design.

Декор Пляшок

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Декор Пляшок Золоте сяйво «Литовська горілка Голд. Чорне видання »успадкувало свій ексклюзивний вигляд від литовського народного мистецтва. Ромби та ялинки, поєднані з маленьких квадратів, є дуже поширеними зразками в литовській народній творчості. Хоча посилання на ці національні мотиви набуло більш сучасних форм - загадкові минулі роздуми перетворилися на сучасне мистецтво. Переважаючий золотистий і чорний кольори підкреслюють винятковий процес фільтрації горілки через вугільні та золотисті фільтри. Саме це робить «литовська горілка золото». Чорне видання ”настільки делікатний і кришталево чистий.

Календар

Calendar 2014 “Flowers”

Календар Дизайн кімнати, принесіть пори року - Календар квітів оснащений дизайном вази з 12 різними квітами. Світлішайте щомісяця своє життя сезонною квіткою. Якісні конструкції мають силу змінювати простір та трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні вироби розроблені з використанням концепції Life with Design.

Етикетки

Propeller

Етикетки Propeller - це колекція духів з різних куточків світу, пов'язана тематикою повітряних подорожей та пілотним мандрівником як персонажем бренду. Особливості кожного виду напою розкриваються за допомогою численних ілюстрацій, написів, що нагадують авіаційні значки та ескізи, що служать рецептами коктейлів. Багатогранний дизайн доповнюється різними тонами кольорової фольги, різними лаками, візерунками та тисненням.