Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар

calendar 2013 “Safari”

Календар Сафарі - це паперовий календар тварин. Просто натисніть на деталі, складіть і закріпіть для завершення. Зробіть 2011 рік роком зустрічей дикої природи! Життя з дизайном: Якісні дизайни здатні змінювати простір і трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні продукти розроблені за принципом "Життя з дизайном".

Вхідний Стіл

organica

Вхідний Стіл ORGANICA - філософський образ Фабріціо будь-якої органічної системи, в якій всі частини взаємопов'язані для існування. Конструкція ґрунтувалася на складності людського тіла та попередньої концепції людини. Глядача ведуть у піднесену подорож. Дверний прохід до цієї поїздки - це дві масивні дерев’яні форми, які сприймаються як легені, то алюмінієвий вал із роз’ємами, що нагадує хребет. Глядач може знайти скручені прути, схожі на артерії, форму, яку можна інтерпретувати як орган, а фінал - гарне шаблонне скло, міцне, але тендітне, як і шкіра людини.

Календар

calendar 2013 “Farm”

Календар Ферма - це календар з паперових наборів для тварин. Повністю зібраний він робить чудову мініатюрну ферму в комплекті з шістьма різними тваринами. Життя з дизайном: Якісні дизайни здатні змінювати простір і трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні продукти розроблені за принципом "Життя з дизайном".

Календар

calendar 2013 “Rocking Chair”

Календар Крісло-гойдалка - це самостійний настільний календар у формі мініатюрного крісла. Дотримуйтесь посібника, щоб зібрати крісло-гойдалки, яке гойдається туди-сюди, як справжнє. Показуйте поточний місяць на спинці крісла, а наступний місяць на сидінні. Життя з дизайном: Якісні дизайни здатні змінювати простір і трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні продукти розроблені за принципом "Життя з дизайном".

Календар

calendar 2013 “Town”

Календар The Town - це комплект для паперових виробів з частинами, які можна вільно зібрати в календар. Складайте будівлі в різних формах і насолоджуйтеся створенням свого маленького містечка. Життя з дизайном: Якісні дизайни здатні змінювати простір і трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні продукти розроблені за принципом "Життя з дизайном".

Календар

calendar 2013 “Module”

Календар Модуль є корисним тримісячним календарем з окремими фрагментами, які можуть бути об'єднані у вигляді трьох кубоподібних модулів для укладання, щоб ви могли вільно зібрати їх за вашою зручністю. Життя з дизайном: Якісні дизайни здатні змінювати простір і трансформувати свідомість своїх користувачів. Вони пропонують комфорт для перегляду, утримання та використання. Вони пройняті легкістю та елементом сюрпризу, збагачуючи простір. Наші оригінальні продукти розроблені за принципом "Життя з дизайном".