Дизайн журналу
Дизайн журналу
Dvd-Коробка

Paths of Light

Dvd-Коробка Найкращим способом провести коротку анімаційну стежку світла Зіни Карамело було забезпечити, щоб на DVD було чудово підходити. Упаковка насправді виглядає так, ніби вона була вирвана з лісу та формована, щоб утворити компакт-диск. Ззовні видно різні лінії, майже не виглядаючи як маленькі дерева, що ростуть збоку від корпусу. Дерев’яна зовнішність також допомагає надати їй надзвичайно натуралістичний вигляд. Paths of Light - це надзвичайне оновлення від випадків, які багато бачили для компакт-дисків у 1990-х роках, які зазвичай складалися з основного пластику з паперовим пакетом для пояснення вмісту всередині. (Текст Дж. Д. Мунро)

Дизайн Веб-Сайту

Trionn Design

Дизайн Веб-Сайту Біле полотно забезпечує ідеальний фон для нарощування. Солодке солодке кольорове поєднання забезпечує ідеальний привертаючий увагу елемент, який притягує глядача. Поєднання шрифтів serif і sans serif, а також їх зважування та кольори створюють плавне поєднання, яке спонукає глядача досліджувати далі. Веб-сайт анімації HTML5 Parallax із чуйним, у нас є власний дизайн векторних персонажів персоналу. його унікальний дизайн колись із яскравим кольором із приємними та плавними анімаціями ..

Зразки Пивного Кольору

Beertone

Зразки Пивного Кольору Beertone - це перший посібник з пива, що базується на різних кольорах пива, представлених у вентиляторі скляної форми. Для першого видання ми зібрали інформацію з 202 різних швейцарських пив, подорожуючи країною, зі Сходу на Захід, з Півночі на Південь. Весь процес зайняв багато часу і детальної логістики, щоб зробити це, але результат цих двох пристрастей зробило нас дуже гордими, і подальші видання вже заплановані. Ура!

Ідентичність Бренду

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Ідентичність Бренду BIA - це символ місцевого птаха Атлантичного неба, який летить над думками та мріями над країнами, пілот природи, який переносить людей, спогади, бізнес та компанії. В SATA BIA завжди символізує об'єднання дев'яти островів Архіпелагу в одному атлантичному виклику: взяти ім’я Азорських островів у Світ і принести Світ на Азорські острови. BIA - Блакитні острови Açor - переосмислений пташиний азор, прямолінійний, натхненний футуризмом прототипів, побудований за своїм унікальним генетичним кодом, несиметричним, чітким і кольоровим, як дев'ять островів Азорських островів.

Цифровий Інтерактивний Журнал

DesignSoul Digital Magazine

Цифровий Інтерактивний Журнал Журнал Filli Boya Design Soul по-різному та приємно пояснює важливість кольорів у нашому житті для своїх читачів. Зміст Design Soul містить широку область від моди до мистецтва; від прикраси до особистої гігієни; від спорту до технології і навіть від їжі та напоїв до книг. Окрім відомих та цікавих портретів, аналізу, новітніх технологій та інтерв'ю, журнал також містить цікавий контент, відео та музику. Журнал Filli Boya Design Soul щоквартально публікується на iPad, iPhone та Android.

Контейнер Для Сигарет / Гумок

Smartstreets-Smartbin™

Контейнер Для Сигарет / Гумок Смартбін з запатентованими контейнерами для сміття з унікальними можливостями, Smartbin ™ доповнює існуючу вуличну інфраструктуру, монтуючись у вигляді близнюка, спиною до спини будь-якого розміру або форми лампового столу чи вивіски, або в сольному форматі на стіни, перила та плінтуси. Це випускає нову, несподівану цінність від існуючих вуличних активів для створення мереж зручних, передбачувано розташованих бункерів для сигарет та гумок, які завжди знаходяться в межах досяжності, не додаючи безладу вуличній сцені. Smartbin перетворює догляд за вулицями у містах по всьому світу, забезпечуючи ефективну реакцію на сигарети та гумки.