Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар

NISSAN Calendar 2013

Календар Щорічно Nissan випускає календар під темою своєї торгової марки «Хвилювання на відміну від будь-якого іншого». Версія 2013 року наповнена привабливими та неповторними ідеями та образами як результат співпраці з художником танцю-живопису «SAORI KANDA». Усі образи в календарі - твори художника-художника-художника SAORI KANDA. Вона втілила своє натхнення, яке дав автомобіль Nissan у своїх картинах, які були безпосередньо намальовані на шторі горизонту, розміщеній у студії.

Назва проекту : NISSAN Calendar 2013, Ім'я дизайнерів : E-graphics communications, Прізвище клієнта : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN Calendar 2013 Календар

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.