Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар

NISSAN Calendar 2013

Календар Щорічно Nissan випускає календар під темою своєї торгової марки «Хвилювання на відміну від будь-якого іншого». Версія 2013 року наповнена привабливими та неповторними ідеями та образами як результат співпраці з художником танцю-живопису «SAORI KANDA». Усі образи в календарі - твори художника-художника-художника SAORI KANDA. Вона втілила своє натхнення, яке дав автомобіль Nissan у своїх картинах, які були безпосередньо намальовані на шторі горизонту, розміщеній у студії.

Назва проекту : NISSAN Calendar 2013, Ім'я дизайнерів : E-graphics communications, Прізвище клієнта : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN Calendar 2013 Календар

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.