Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Портативний Пристрій

Along with

Багатофункціональний Портативний Пристрій Проект забезпечує переносний життєвий досвід для відкритого натовпу, який в основному розділений на дві частини: основний корпус і модулі, які можна змінити. Основний корпус включає функції зарядки, зубну щітку та гоління. Фітинги включають зубну щітку та гоління. натхнення для продукту надійшло від людей, які люблять подорожувати та перевантажувати багаж, тому портативний універсальний пакет став продуктом позиціонування. Зараз багато хто любить подорожувати, тому портативні товари стають вибором. Цей товар відповідає попиту на ринку.

Ліжко Для Котів

Catzz

Ліжко Для Котів При розробці ліжка для котів Catzz натхнення черпали потреби котів і господарів, а також об’єднання функцій, простоти та краси. Під час спостереження за котами їх унікальні геометричні риси надихнули на чисту і впізнавану форму. Деякі характерні поведінкові зразки (наприклад, рух вух) увійшли в досвід користування котом. Крім того, маючи на увазі власників, метою було створити предмет меблів, який вони могли б налаштувати та з гордістю демонструвати. Більше того, важливо було забезпечити легке обслуговування. Все це забезпечує гладкий геометричний дизайн та модульна структура.

Прилад Миттєвого Збільшення Губ

Xtreme Lip-Shaper® System

Прилад Миттєвого Збільшення Губ Система Xtreme Lip-Shaper® - перший у світі клінічно перевірений безпечний косметичний прилад для збільшення губ у домашніх умовах. Він використовує 3500-річний китайський метод «припікання» - іншими словами, всмоктування - в поєднанні з передовою технологією формування губ, щоб миттєво контурировать і нарощувати губи. Дизайн створює захоплюючу однодольну та подвійну губу нижньої губи, як і Анджеліна Джолі. Користувачі можуть окремо збільшувати верхню або нижню губу. Конструкція також побудована для підняття дуг лука Купідона, заповнення губних ям для підняття куточків старіння рота. Підходить для обох статей.

Кубики Цукру

Two spoons of sugar

Кубики Цукру Випити чай або випити кави - це не просто втамувати спрагу. Це церемонія балування та обміну. Додавання цукру до кави чи чаю може бути таким же простим, як ви пам’ятаєте римські цифри! Незалежно від того, чи потрібна вам одна ложка цукру чи дві-три, вам просто потрібно вибрати одну з трьох цифр, зроблених із цукру, і покласти її у свій гарячий / холодний напій. Єдина дія і ваша мета вирішена. Ні ложки, ні вимірювання, це стає таким простим.

Туалет Для Собак

PoLoo

Туалет Для Собак PoLoo - це автоматичний туалет, який допомагає собакам жити в спокої, навіть коли надворі гарна погода. Влітку 2008 року під час вітрильного відпочинку з трьома сімейними собаками Еліана Реджорі, кваліфікований матрос, розробив PoLoo. Зі своїм другом Аднаном Аль Мале замислив щось, що допоможе не тільки якості життя собак, а й покращить тих власників, які є літніми або інвалідами та не можуть вийти з дому в зимовий період. Це автоматично, уникайте запахів і простий у використанні, для перевезення, прибирання та ідеально підходить для тих, хто живе в квартирах, для власників будинків і човнів, готелів та курортів.

Шпаківня

Domik Ptashki

Шпаківня Через монотонний спосіб життя та відсутність стійкої взаємодії з Природою людина живе в стані постійної розбитості та внутрішнього незадоволення, що не дозволяє йому насолоджуватися життям повною мірою. Це можна зафіксувати, розширивши межі сприйняття та здобувши новий досвід взаємодії людина-природа. Чому птахи? Їх спів позитивно впливає на психічне здоров'я людини, також птахи захищають довкілля від комах-шкідників. Проект Домік Пташки - це можливість створити корисне сусідство та приміряти на себе роль орнітолога, спостерігаючи і піклуючись про птахів.