Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатоярусний Візок

Kali

Багатоярусний Візок Цей крок візок є одним із елементів дизайнерської серії K для марки QUISO. Він виготовлений з красиво обробленої суцільної деревини. Його міцний і приємний дизайн робить його ідеальним для подачі алкоголю за столом ресторану. Для безпеки та вишуканості послуги келихи підвішують з подушки, пляшки іммобілізують нековзким покриттям, промислові колеса мають плавне і безшумне кочення.

Багатофункціональний Візок

Km31

Багатофункціональний Візок Патрік Сарран створив Km31 для широкого спектру використання ресторанів. Основним обмеженням була багатофункціональність. Цей кошик можна використовувати окремо для сервірування одного столу, або поспіль з іншими, для фуршету. Дизайнер сконструював зчленовану верхівку Krion, встановлену на тій же колісній базі, яку він сконструював для ряду візків, таких як KEZA, а пізніше Kvin, Трав'яний чайний сад і Kali, разом названі серії K. Твердість Кріона дозволила обрати повну обробку світла з міцністю, необхідною для розкішного закладу.

Автоматична Кавоварка

F11

Автоматична Кавоварка Прості та елегантні, чисті лінії та високоякісна оздоблення матеріалів роблять дизайн F11 підходящим для професійних та побутових умов. Повнокольоровий 7-дюймовий сенсорний дисплей надзвичайно простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий. F11 - це машина "одним дотиком", де ви можете налаштувати бажані напої для швидкого вибору. Розширений бункер для бобів, ємність з водою та контейнер для ґрунту доступні для подолання пікової години Запатентоване пивоварне обладнання може запропонувати еспресо під тиском або звичайну каву без тиску, а аромат гарантується керамічними плоскими лопатями.

Пристрій Безпеки

G2 Face Recognition

Пристрій Безпеки висока якість матеріалів та простота дизайну роблять цей пристрій розпізнавання безпеки захищеним, стильним та надійним. Удосконалена технологія всередині, щоб зробити його одним з найшвидших у світі та дуже точним, ніхто не може обдурити його алгоритм. Водонепроникний виріб із атмосферою випромінює світло на задній стороні, щоб створити атмосферний настрій навіть у найхолодніших офісах. Компактний розмір робить його придатним майже скрізь, а форма дозволяє йому розташовуватися горизонтально або вертикально.

Еволюціонуючі Меблі

dotdotdot.frame

Еволюціонуючі Меблі Будинки стають меншими, тому їм потрібні легкі меблі, які є універсальними. Dotdotdot.Frame - перша мобільна, що настроюється система меблів на ринку. Ефективна та компактна, каркас можна закріпити на стіні або притулитися до нього для зручного розміщення по дому. А його настроюваність виходить із 96 отворів та розширеного асортименту аксесуарів для їх фіксації. Використовуйте одну або приєднуйтесь до кількох систем разом, якщо потрібно - є нескінченна комбінація.

Система Сортування Відходів, Що Підлягає Переробці,

Spider Bin

Система Сортування Відходів, Що Підлягає Переробці, Павук - універсальне та економічне рішення для сортування матеріалів, що переробляються. Група спливаючих бункерів створюється для дому, офісу або на відкритому повітрі. Один предмет має дві основні частини: раму та сумку. Він легко переміщується з одного місця в інше, зручний для транспортування та зберігання, оскільки може бути рівним, коли не використовується. Покупці замовляють павукову скриньку в Інтернеті, де вони можуть вибрати розмір, кількість павутинних контейнерів та тип мішка відповідно до своїх потреб.