Дизайн журналу
Дизайн журналу
Світлодіодний Парасоль

NI

Світлодіодний Парасоль NI - інноваційна комбінація парасолі та садового факела - це абсолютно новий дизайн, що втілює пристосованість сучасних меблів. Інтегруючи класичний парасоль із універсальною системою освітлення, NI Parasol, як очікується, відіграватиме піонерську роль у підвищенні якості вуличного середовища з ранку до вечора. Власний OTC-датчик (пальцевий диммер) дозволяє людям легко регулювати яскравість 3-канальної системи освітлення. Його низьковольтний 12В світлодіодний драйвер забезпечує енергоефективне джерело живлення для системи з понад 2000шт 0,1 Вт світлодіодів, що генерує дуже мало тепла.

Кальян, Кальян, Наргіле

Meduse Pipes

Кальян, Кальян, Наргіле Елегантні органічні лінії надихаються підводним життям моря. Труба кальян, як таємнича тварина, що оживає з кожним вдихом. Моя ідея дизайну полягала в тому, щоб розкрити всі цікаві процеси, що відбуваються в трубі, такі як барботаж, потік диму, мозаїка фруктів та гра вогнів. Я домігся цього, максимізувавши пропорцію скла і, головним чином, піднявши функціональну зону до рівня очей, замість традиційних труб з кальяном, де його майже приховано на рівні землі. Використання справжніх шматочків фруктів всередині скляного корпусу для коктейлів піднімає досвід на новий рівень.

Колекція Ванної

Up

Колекція Ванної Колекція ванних кімнат, розроблена Емануеле Пангразі, показує, як проста концепція може створити інновації. Початкова ідея - поліпшити комфорт, трохи нахиляючи санвузл. Ця ідея перетворилася на головну тему дизайну і вона присутня у всіх елементах колекції. Основна тема та суворі геометричні відносини надають колекції сучасний стиль у відповідність із європейським смаком.

Стілець

5x5

Стілець Стілець 5x5 - типовий дизайнерський проект, де обмеження визнається викликом. Сидіння та спинка стільця виконані з xilith, який дуже важко формувати. Xilith - це сировина, яку можна знайти за 300 метрів під поверхнею землі і поєднувати з вугіллям. В даний час більшість сировини викидається. З екологічної точки зору цей матеріал утворює відходи на земній поверхні. Тому думка про дизайн стільця видалася дуже провокаційною та складною.

Табурети

Musketeers

Табурети Простий. Елегантний. Функціональний. Мушкетери - це триногі табурети, виготовлені з порошкового металу, зігнутого у формі з дерев’яними ніжками, вирізаними лазером. Досліджено триногу основу, яка геометрично є більш стійкою та має найменші шанси на повороти, ніж чотири. Завдяки чудовому балансу та функціональності, елегантність мушкетерів у своєму модерністському образі робить його ідеальним твором у вашій кімнаті. Дізнайтеся більше: www.rachelledagnalan.com

Плитка Для Підлоги

REVICOMFORT

Плитка Для Підлоги REVICOMFORT - це знімна та багаторазова підлога. Швидкий і простий у застосуванні. Готовий до використання. Ідеально підходить для реконструкції. В одному продукті він поєднує технічні характеристики порцелянової плитки для повного корпусу, економічні переваги спрощеного розміщення, економію часу, простоти мобільності та повторного використання в різних приміщеннях. REVICOMFORT можна виконати в декількох колекціях Revigrés: різні ефекти, кольори та поверхні.