Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

The Monroe Chair

Крісло Вражає елегантність, простота в ідеї, зручна, розроблена з урахуванням стійкості. Стілець Монро - це спроба різко спростити виробничий процес, пов'язаний із виготовленням крісла. Він використовує потенціал технологій з ЧПУ, щоб багаторазово вирізати плоский елемент з МДФ, ці елементи потім обклеюються навколо центральної осі для формування складно вигнутого крісла. Задня нога поступово перетворюється на спинку спинки, а підлокітник на передню ногу, створюючи чітку естетику, повністю визначену простотою виготовлення.

Паркова Лавка

Nessie

Паркова Лавка Цей проект базується на ідеї концепції "Drop & Forget", тобто простої установки на місці з мінімальними витратами на встановлення стосовно існуючих інфраструктур міського середовища. Міцна рідина з бетонної рідини, ретельно збалансована, створює сприятливий і комфортний досвід сидіння.

Привітний Fi-Вертушок

Calliope

Привітний Fi-Вертушок Кінцева мета столу Hi-Fi - повернути найчистіші та незабруднені звуки; ця суть звуку є і кінцевою, і концепцією цієї конструкції. Цей красивий майстерний виріб - це скульптура звуку, яка відтворює звук. Як поворотний столик, він є одним із найкращих доступних грамотних верстатів Hi-Fi, і це неперевершене виконання, як вказується, так і посилюється своєю унікальною формою та аспектами дизайну; приєднання форми та функції в духовному союзі для втілення вертушки Calliope.

Умивальник

Vortex

Умивальник Мета дизайну вихору - знайти нову форму для впливу потоку води в умивальниках, щоб підвищити їх ефективність, сприяти їхньому користувальницькому досвіду та покращувати естетичні та семіотичні якості. Результат - метафора, що походить від ідеалізованої вихрової форми, що означає стік та потік води, що візуально позначає весь об’єкт як функціонуючий умивальник. Ця форма, поєднана з краном, спрямовує воду по спіральній доріжці, що дозволяє однаковій кількості води покривати більше ґрунту, що призводить до зменшення споживання води для очищення.

Ковзани По М'якому І Твердому Снігу

Snowskate

Ковзани По М'якому І Твердому Снігу Оригінальний Скейт-Скейт представлений тут у абсолютно новому та функціональному дизайні - з червоного дерева з червоного дерева та з бігунів з нержавіючої сталі. Однією з переваг є те, що можна використовувати традиційні шкіряні черевики на підборах, і як таких немає попиту на спеціальні черевики. Запорукою роботи ковзана є легка техніка зв’язування, оскільки дизайн та конструкція оптимізовані за допомогою гарного поєднання ширини та висоти ковзана. Ще одним вирішальним фактором є ширина бігунів, що оптимізує керування ковзанами на твердому чи твердому снігу. Бігуни виконані з нержавіючої сталі та оснащені гвинтовими гвинтами.

Структура Освітлення

Tensegrity Space Frame

Структура Освітлення Світловий кадр простору Tensegrity використовує принцип RBFuller "Менше на більше", щоб отримати світильник, використовуючи лише джерело світла та електричний провід. Тенсегрітість стає структурним засобом, за допомогою якого обидва працюють взаємно в стисканні та напруженні, щоб створити, здавалося б, розривне поле світла, визначене лише його структурною логікою. Її масштабованість та економічність виробництва говорять про товар нескінченної конфігурації, світла форма якої витончено протистоїть тяжкості простотою, що підтверджує парадигму нашої епохи: Досягати більше, використовуючи менше.