Дизайн журналу
Дизайн журналу
Розумна Кухонна Млина

FinaMill

Розумна Кухонна Млина FinaMill - це потужний кухонний млин зі змінними стручками спецій, які можна багаторазово використовувати. FinaMill - це простий спосіб підняти кулінарію із сміливим смаком свіжомелених спецій. Просто наповніть багаторазові стручки сухими спеціями або зеленню, зафіксуйте стручок на місці та натисніть кнопку, подрібніть точну кількість спеції, яка вам потрібна. Поміняйте стручки спецій всього за кілька кліків і продовжуйте готувати. Це одна шліфувальна машина для всіх ваших спецій.

Назва проекту : FinaMill, Ім'я дизайнерів : Alex Liu, Прізвище клієнта : Elemex Limited.

FinaMill Розумна Кухонна Млина

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.