Дизайн журналу
Дизайн журналу
Календар

good morning original calendar 2012 “Farm”

Календар Ферма - календар з паперових комплектів з тваринами. Повністю зібраний він робить чудову мініатюрну ферму в комплекті з шістьма різними тваринами.

Назва проекту : good morning original calendar 2012 “Farm”, Ім'я дизайнерів : Katsumi Tamura, Прізвище клієнта : good morning inc..

good morning original calendar 2012 “Farm” Календар

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.