Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кафе

Aix Arome Cafe

Кафе Кафе - це місце, де відвідувачі відчувають співіснування з океанами. Величезна структура яєць, розміщена всередині простору, одночасно функціонує як касир та кава. Емблематичний вигляд кабінки натхненний темним і тьмяним кавовим зерном. Два великих отвори вгорі спереду з обох боків «великого боба» служать хорошим джерелом вентиляції та природного світла. Кафе забезпечило довгий стіл, як купа восьминогів та бульбашок. На вигляд випадково висячі люстри нагадують вигляд риб на водну поверхню, блискучі брижі поглинають затишне сонячне світло з широкого білого неба.

Назва проекту : Aix Arome Cafe, Ім'я дизайнерів : Ajax Law, Прізвище клієнта : Aix Arome Coffee Co. Ltd..

Aix Arome Cafe Кафе

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.