Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кафе

Aix Arome Cafe

Кафе Кафе - це місце, де відвідувачі відчувають співіснування з океанами. Величезна структура яєць, розміщена всередині простору, одночасно функціонує як касир та кава. Емблематичний вигляд кабінки натхненний темним і тьмяним кавовим зерном. Два великих отвори вгорі спереду з обох боків «великого боба» служать хорошим джерелом вентиляції та природного світла. Кафе забезпечило довгий стіл, як купа восьминогів та бульбашок. На вигляд випадково висячі люстри нагадують вигляд риб на водну поверхню, блискучі брижі поглинають затишне сонячне світло з широкого білого неба.

Назва проекту : Aix Arome Cafe, Ім'я дизайнерів : Ajax Law, Прізвище клієнта : Aix Arome Coffee Co. Ltd..

Aix Arome Cafe Кафе

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.