Дизайн журналу
Дизайн журналу
Подрібнювач Паперу

HandiShred

Подрібнювач Паперу HandiShred - портативний ручний подрібнювач паперу, не потребує зовнішнього джерела живлення. Він розроблений невеликим і акуратним, щоб ви могли покласти його на робочий стіл, всередині ящика або портфеля, який дозволяє легко отримати доступ і подрібнити ваш важливий документ у будь-який час і в будь-якому місці. Цей зручний подрібнювач відмінно підходить для подрібнення будь-яких документів або квитанцій, щоб забезпечити збереження приватної, конфіденційної та будь-якої особистої інформації в будь-який час.

Назва проекту : HandiShred, Ім'я дизайнерів : Yen Lau, Прізвище клієнта : Inform Designs Ltd..

HandiShred Подрібнювач Паперу

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.