Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лабораторна Система Очищення Води

Purelab Chorus

Лабораторна Система Очищення Води Purelab Chorus - це перша модульна система очищення води, розроблена з урахуванням індивідуальних лабораторних потреб та простору. Він доставляє всі сорти очищеної води, забезпечуючи масштабоване, гнучке, індивідуальне рішення. Модульні елементи можуть бути розподілені по всій лабораторії або з'єднані між собою в унікальному форматі вежі, мінімізуючи слід системи. Гаптичні засоби керування пропонують надзвичайно керовані швидкості подачі, тоді як ореол світла вказує на статус хору. Нова технологія робить Chorus найдосконалішою доступною системою, знижуючи вплив на навколишнє середовище та поточні витрати.

Програма Лояльності Кредитних Карт

Education Currency

Програма Лояльності Кредитних Карт Це програма лояльності банківської картки ко-бренда, яка фінансується між банком-емітентом та навчальним закладом-партнером, які приносять винагороду у вигляді прав на години навчання, які накопичуються на більші одиниці, які є правами на кредитні години, надані власнику картки при витрачанні їх на карту, накопичені права кредитних годин бути викупленим, коли він пройде курс навчання в цьому навчальному закладі-партнері. Натомість за надані права на кредитну годину банк укладе договір обміну між собою комісіями з цією установою. Мета проекту - фінансова підтримка людей для досягнення цілей освіти та сфери освіти.

Вступний Простір Для Виставки-Годинника

Salon de TE

Вступний Простір Для Виставки-Годинника Перед тим, як відвідувачі дослідили 145 міжнародних брендів годинників в рамках Salon de TE, потрібен був вступний дизайн космосу площею 1900 м2. Для захоплення уяви відвідувачів розкішного способу життя та романтики основна концепція була розроблена «Подорож поїзда« Делюкс ». Для того, щоб створити драматизацію, приймальна зала була перетворена на тему денного вокзалу, поєднану зі сценою вечірнього залізничного майданчика внутрішнього залу із вікнами вагона великого розміру, що випускають візуальні сюжетні сюжети. Нарешті, багатофункціональна арена зі сценою відкривається до різних фірмових вітрин.

Туристичний Атракціон

In love with the wind

Туристичний Атракціон Замок Закоханий у вітер - це резиденція 20 століття, розташована в межах 10 соток ландшафту біля села Равадіново, місцевість у самому серці гори Странджа. Відвідайте і насолоджуйтесь всесвітньо відомими колекціями, приголомшливою архітектурою та надихаючими сімейними історіями. Відпочиньте серед ідилічних садів, насолоджуйтесь прогулянками лісом та берегом озера та відчуйте дух казок.

Туристичний Атракціон

The Castle

Туристичний Атракціон Замок - це приватний проект, розпочатий двадцять років тому в 1996 році з мрії з дитинства побудувати власний Замок, такий самий, як у казках. Дизайнер також є архітектором, конструктором та дизайнером ландшафту. Основна ідея проекту - створити місце для сімейного відпочинку, як туристичного атракціону.

Навчальний Продукт

Shine and Find

Навчальний Продукт Найважливішою перевагою цього продукту є простота навчання та вдосконалення пам’яті. У Shine and Find кожне Сузір’я створене практично, і цей виклик неодноразово практикується. Це робить на увазі міцний образ. Навчання таким чином, практичне і вивчати та повторювати, не є нудним і робить більш міцною пам'ять і приємною. Це дуже емоційно, інтеракційно, просто, чисто, мінімально і сучасно.