Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комплекс Гостинності

Serenity Suites

Комплекс Гостинності Апартаменти Serenity Suites розташовані в поселенні Нікіті на острові Ситонія на Халкідікі, Греція. Комплекс складається з трьох приміщень з двадцятьма люксами та басейном. Будівельні одиниці виділяють глибоку форму просторового горизонту, забезпечуючи при цьому оптимальний вид на море. Басейн - це серцевина між проживанням та громадськими зручностями. Комплекс гостинності є визначною пам'яткою для району як екстравертна оболонка із внутрішніми якостями.

Ультрафіолетовий Стерилізатор

Sun Waves

Ультрафіолетовий Стерилізатор SunWaves - це стерилізатор, здатний знищити мікроби, цвіль, бактерії та віруси всього за 8 секунд. Призначений для знищення бактеріального навантаження на таких поверхнях, як кавові чашки або блюдця. SunWaves було винайдено з урахуванням важкого становища року COVID-19, щоб допомогти вам насолоджуватися таким жестом, як безпечне пиття чаю в кафе. Його можна використовувати як у професійному, так і домашньому середовищі, оскільки простим жестом він стерилізується за дуже короткий час за допомогою ультрафіолетового світла, який має тривалий термін служби та мінімальне обслуговування, а також допомагає зменшити кількість одноразового матеріалу.

Програма Дизайнерських Заходів

Russian Design Pavilion

Програма Дизайнерських Заходів виставки, конкурси дизайну, семінари, навчальні консультації з дизайну та видавничі проекти, спрямовані на просування російських дизайнерів та брендів за кордоном. Наша діяльність стимулює російськомовних дизайнерів удосконалювати свої знання та вміння за допомогою міжнародних проектів та допомагає зрозуміти їх роль у дизайнерській спільноті, як просувати та робити свою продукцію конкурентоспроможною, а також створювати справжні інновації.

Навчально-Виховний Інструмент

Corporate Mandala

Навчально-Виховний Інструмент Корпоративний мандала - це абсолютно новий інструмент для навчання та навчання. Це інноваційна та унікальна інтеграція стародавнього принципу мандали та фірмового стилю, призначена для підвищення роботи в команді та загальної ефективності бізнесу. Крім того, це новий елемент фірмового стилю компанії. Корпоративна мандала - це групова діяльність для команди або індивідуальна діяльність для менеджера. Він розроблений спеціально для конкретної компанії і розфарбований командою або індивідуально вільно та інтуїтивно, де кожен може вибрати будь-який колір чи поле.

Портативний Ультразвуковий Детектор Дефектів

Prisma

Портативний Ультразвуковий Детектор Дефектів Призма призначена для неінвазивного тестування матеріалів в самих екстремальних умовах. Це перший детектор, який ввімкнув вдосконалене зображення в режимі реального часу та 3D-сканування, що набагато полегшує інтерпретацію недоліків, скорочуючи час техніка на місці. Завдяки практично незнищенному корпусу та унікальним безліччю режимів огляду, Prisma може охопити всі тестові програми - від нафтопроводів до аерокосмічних компонентів. Це перший детектор з інтегральним записом даних та автоматичним створенням звітів у форматі PDF. Підключення до бездротового зв'язку та Ethernet дозволяє легко модернізувати або діагностувати пристрій.

Лабораторна Система Очищення Води

Purelab Chorus

Лабораторна Система Очищення Води Purelab Chorus - це перша модульна система очищення води, розроблена з урахуванням індивідуальних лабораторних потреб та простору. Він доставляє всі сорти очищеної води, забезпечуючи масштабоване, гнучке, індивідуальне рішення. Модульні елементи можуть бути розподілені по всій лабораторії або з'єднані між собою в унікальному форматі вежі, мінімізуючи слід системи. Гаптичні засоби керування пропонують надзвичайно керовані швидкості подачі, тоді як ореол світла вказує на статус хору. Нова технологія робить Chorus найдосконалішою доступною системою, знижуючи вплив на навколишнє середовище та поточні витрати.