Дизайн журналу
Дизайн журналу
Трансформативна Шина

T Razr

Трансформативна Шина Найближчим часом перед дверима бум розвитку електричного транспорту. Як виробник автозапчастин, Maxxis продовжує думати, як він може спроектувати можливу розумну систему, яка може брати участь у цій тенденції і навіть допомогти прискорити її. T Razr - це розумна шина, розроблена для потреб. Вбудовані датчики активно виявляють різні умови руху та подають активні сигнали для перетворення шини. Збільшені протектори розтягуються та змінюють контактну область у відповідь на сигнал, тому покращують продуктивність тяги.

Розкішний Гібридний Фортепіано

Exxeo

Розкішний Гібридний Фортепіано EXXEO - елегантний гібридний фортепіано для сучасних просторів. Його унікальна форма втілює тривимірний синтез звукових хвиль. Клієнти можуть повністю налаштувати своє фортепіано, щоб він гармоніював із його оточенням як декоративне мистецтво. Це високотехнологічне фортепіано виготовлено з екзотичних матеріалів, таких як Carbon Fiber, преміум класу автомобільної шкіри та аерокосмічного класу. відтворює широкий динамічний діапазон грандіозних фортепіано через аудіосистему потужністю 200 Вт, 9 колонок. Спеціальна вбудована батарея дозволяє фортепіано виконувати до 20 годин за один заряд.

Комплекс Гостинності

Serenity Suites

Комплекс Гостинності Апартаменти Serenity Suites розташовані в поселенні Нікіті на острові Ситонія на Халкідікі, Греція. Комплекс складається з трьох приміщень з двадцятьма люксами та басейном. Будівельні одиниці виділяють глибоку форму просторового горизонту, забезпечуючи при цьому оптимальний вид на море. Басейн - це серцевина між проживанням та громадськими зручностями. Комплекс гостинності є визначною пам'яткою для району як екстравертна оболонка із внутрішніми якостями.

Ультрафіолетовий Стерилізатор

Sun Waves

Ультрафіолетовий Стерилізатор SunWaves - це стерилізатор, здатний знищити мікроби, цвіль, бактерії та віруси всього за 8 секунд. Призначений для знищення бактеріального навантаження на таких поверхнях, як кавові чашки або блюдця. SunWaves було винайдено з урахуванням важкого становища року COVID-19, щоб допомогти вам насолоджуватися таким жестом, як безпечне пиття чаю в кафе. Його можна використовувати як у професійному, так і домашньому середовищі, оскільки простим жестом він стерилізується за дуже короткий час за допомогою ультрафіолетового світла, який має тривалий термін служби та мінімальне обслуговування, а також допомагає зменшити кількість одноразового матеріалу.

Програма Дизайнерських Заходів

Russian Design Pavilion

Програма Дизайнерських Заходів виставки, конкурси дизайну, семінари, навчальні консультації з дизайну та видавничі проекти, спрямовані на просування російських дизайнерів та брендів за кордоном. Наша діяльність стимулює російськомовних дизайнерів удосконалювати свої знання та вміння за допомогою міжнародних проектів та допомагає зрозуміти їх роль у дизайнерській спільноті, як просувати та робити свою продукцію конкурентоспроможною, а також створювати справжні інновації.

Навчально-Виховний Інструмент

Corporate Mandala

Навчально-Виховний Інструмент Корпоративний мандала - це абсолютно новий інструмент для навчання та навчання. Це інноваційна та унікальна інтеграція стародавнього принципу мандали та фірмового стилю, призначена для підвищення роботи в команді та загальної ефективності бізнесу. Крім того, це новий елемент фірмового стилю компанії. Корпоративна мандала - це групова діяльність для команди або індивідуальна діяльність для менеджера. Він розроблений спеціально для конкретної компанії і розфарбований командою або індивідуально вільно та інтуїтивно, де кожен може вибрати будь-який колір чи поле.