Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

La Boca Centro

Ресторан La Boca Centro - трирічний зал з обмеженими можливостями для барів та продуктів харчування, спрямований на культивування культурних обмінів під темою іспанської та японської кухні. Відвідуючи шумну Барселону, прекрасне доповнення міста та взаємодія з веселими, щедрими людьми в Каталонії надихнули наших дизайнів. Замість того, щоб наполягати на повному відтворенні, ми зосередилися на локалізації частково, щоб захопити оригінальність.

Барний Ресторан

IL MARE

Барний Ресторан У цьому ресторані ми прийняли концепцію «дизайн, який може бути вирізаний і вставлений». Для того, щоб працювати в мультиресторанному ресторані, неоціненно використовувати вишукані шматки комбінованих конструкцій протеанів. Наприклад, форма арки, яка з'єднує колону і стелю, стане однією частиною конструкції і неодмінно вийде набагато вище лавки або барної стійки. Звичайно, це може бути використане як поділ атмосфери. Насправді, ще три ресторани вже завершені, і цей «дизайн, який зможе вирізати», спричинив корисний ефект.

Ресторан

George

Ресторан Концепція Джорджа - це "їдальня, розроблена разом зі спогадами клієнта". Це місце, де можна випадково насолоджуватися повсякденними подіями, такими як страви та пиття, плекаючи американську культуру та історію сучасної архітектури, коли клієнт жив у Нью-Йорку. Тому ресторан в цілому побудований в образі ресторану спадщини в Нью-Йорку, додаткові будівлі потроху зроблені, показуючи відчуття історичної передумови. Це для включення згаданої вище концепції, і нам вдалося максимально використати потенціал цієї будівлі.

Дизайн Інтер’Єру

CRONUS

Дизайн Інтер’Єру Цей бар-зал для членів націлений на керівників, які прагнуть провести стильні міські ночі. Само собою зрозуміло, що ви відчуєте щось особливе та неординарне для тих, хто хоче стати його членом і хто бажає використовувати цю смугу. Більше того, щойно ви почнете використовувати тут, зручність та комфорт відіграватимуть велике значення для форми експлуатації. Ці два аспекти, про які ми говорили вище, ви можете виявитись досить дивними, і надати правильний штрих - це було нашим завданням. Дійсно, саме цей "два аспекти" було ключовим словом для розробки цього бару.

Ресторан Японських Котлет

Saboten Beijing the 1st

Ресторан Японських Котлет Це мережа японських котлетних ресторанів під назвою "Saboten", перший флагманський ресторан у Китаї. Деформація нашої традиції та хороша локалізація є важливими для того, щоб зробити японську культуру легшою, щоб її прийняли іноземні країни. Тут, переглядаючи майбутні уявлення про мережу ресторанів, ми створили конструкції, які стануть корисними посібниками під час розширення до Китаю, а також за кордоном. Тоді одним із наших завдань було зрозуміти правильне розуміння «японських образів», яким віддають перевагу іноземці. Ми зосереджувались головним чином на "традиційній Японії". Ми докладаємо зусиль, як її включити.

Дизайн Інтер’Єру Університету

TED University

Дизайн Інтер’Єру Університету Простіри університету TED, розроблені за допомогою сучасної дизайнерської концепції, відображають прогресивний та сучасний напрям роботи закладу TED. Сучасна та сировина поєднуються з технологічною інфраструктурою та освітленням. У цей момент закладаються космічні умовності, які раніше не були випробувані. Створено новий вид бачення університетських просторів.