Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

MouMou Club

Ресторан Будучи Шабу Шабу, дизайн ресторану приймає дерев’яний, червоний і білий кольори, щоб подарувати традиційне відчуття. Використання простих контурних ліній затримує візуальну увагу клієнтів щодо повідомлень про їжу та дієту. Оскільки якість їжі є головною проблемою, ресторан є компонуванням з елементами ринку свіжих продуктів. Будівельні матеріали, такі як цементні стіни та підлога, використовуються для побудови ринку великого лічильника свіжих продуктів. Ця настройка імітує реальні заходи з придбання ринку, де клієнти можуть побачити якість продуктів, перш ніж робити вибір.

Арт-Магазин

Kuriosity

Арт-Магазин Kuriosity включає інтернет-роздрібну платформу, пов'язану з цим першим фізичним магазином, де представлений вибір моди, дизайну, виробів ручної роботи та мистецьких робіт. Kuriosity - це більше, ніж типовий роздрібний магазин, розроблений як кураторний досвід відкриття, де продукція на дисплеї доповнюється додатковим шаром насиченого інтерактивного медіа, який служить для залучення та взаємодії із замовником. Емблематичний віконний віконний куточок Kuriosity змінює колір, щоб привабити, і коли клієнти проходять повз, приховані вироби у коробках за, здавалося б, нескінченним скляним порталом загоряються, запрошуючи їх зайти.

Будівля Зі Змішаним Призначенням

GAIA

Будівля Зі Змішаним Призначенням Gaia розташована біля нещодавно запропонованої урядової будівлі, яка включає зупинку метро, великий торговий центр та найважливіший міський парк міста. Будівля зі змішаним призначенням зі своїм скульптурним рухом виступає як творчий атрактор для мешканців офісів, а також житлових приміщень. Для цього потрібна модифікована синергія між містом та будівлею. Різноманітне програмування активно втягує місцеву тканину протягом усього дня, стаючи каталізатором того, що неминуче незабаром стане точкою доступу.

Торговий Офіс

The Curtain

Торговий Офіс Дизайн цього проекту має унікальний підхід до використання металевої сітки як рішення для практичних та естетичних цілей. Напівпрозора металева сітка створює шар завіси, який може розмити межу між внутрішнім і зовнішнім простором - сірий простір. Глибина простору, створена напівпрозорою завісою, створює багатий рівень просторової якості. Полірована металева сітка з нержавіючої сталі змінюється в різних погодних умовах та в різний період доби. Відображення та напівпрозорість сітки з елегантним пейзажем створює спокійний простір ZEN в китайському стилі.

Житловий Будинок

Boko and Deko

Житловий Будинок Це будинок, який дозволяє мешканцям шукати власне місцеперебування, яке відповідає їх емоціям, а не встановлювати місцезнаходження в звичайних будинках, які заздалегідь визначені меблями. Підлоги різної висоти встановлені у довгих тунелеподібних просторах на півночі та півдні та з'єднані декількома способами, реалізували багатий внутрішній простір. Як результат, це призведе до різних атмосферних змін. Цей інноваційний дизайн заслуговує на високу оцінку, поважаючи, що вони переглядають затишок вдома, одночасно представляючи нові проблеми звичайному життю.

Ресторан Бістро

Gatto Bianco

Ресторан Бістро Грайливий поєднання ретро-сюжетів у цьому вуличному бістро, що включає різноманітну обстановку знакових стилів: старовинні віндсерські кохані сидіння, датські ретро-крісла, французькі промислові крісла та шкіряні барні бари Loft. Будівля складається з потертих шикарних цегляних колон поруч із віконними картинками, що надають сільські вібрації в сонячному оточенні та підвіси під гофрованою металевою стелею підтримують освітлення атмосфери. Металеве мистецтво кошеня, що крокує на черепах і біжить, щоб сховатися під деревом, привертає увагу, перегукуючись з барвистим дерев’яним текстурованим фоном, яскравим і оживленим.