Дизайн журналу
Дизайн журналу
Офісна Будівля

Jansen Campus

Офісна Будівля Будівля є яскравим новим доповненням до горизонту, що пов'язує промислову зону та старе місто та приймає трикутні форми з традиційних скатних дахів Оберріє. Проект інтегрує інноваційні технології, включає нові деталі та матеріали та відповідає суворим швейцарським стандартам сталого будівництва «Minergie». Фасад облицьований темною попередньо патинованою перфорованою сіткою Рейнзінка, що викликає щільність тонів дерев’яних будівель навколишньої території. Індивідуальні робочі простори - це відкритий план, а геометрія будівлі викреслює види на Рейнталь.

Виставковий Зал

Segmentation

Виставковий Зал М’які лінії взуття не можна не помітити, інтерпретуючи місце. Щоб представити іншу групу елегантних туфель, які відображаються в цьому місці, стеля другого шару та вісім ексклюзивних елементів освітлення, створюючи настрій, водночас змушують себе почувати себе в цьому місці з аморфною лінією.

Житловий Будинок

Monochromatic Space

Житловий Будинок Монохроматичний простір - це будинок для сім’ї, і проект полягав у перетворенні житлової площі на всьому рівні землі, щоб враховувати конкретні потреби нових власників. Він повинен бути доброзичливим для людей похилого віку; мати сучасний дизайн інтер’єру; достатньо прихованих місць зберігання; і дизайн повинен включати для повторного використання старих меблів. Компанія Summerhaus D'zign займалася консультантами з дизайну інтер'єрів, створюючи функціональний простір для повсякденного життя.

Магазин Дитячого Одягу

PomPom

Магазин Дитячого Одягу Сприйняття частин і цілого сприяє геометрії, легко визначити, надаючи акцент продуктам, що продаються. Труднощі підсилювали у творчому акті великим променем, який розбивав простір, вже малих розмірів. Варіант нахилу стелі, маючи еталонні заходи вітрини, балки та задньої частини магазину, став початком жеребкування до решти програми; тираж, виставка, прилавок обслуговування, комод та зберігання. Нейтральний колір домінує в просторі, перемежований сильними кольорами, що позначають і впорядковують простір.

Розкішний Салон

Scotts Tower

Розкішний Салон Вежа Скоттс - це провідна житлова забудова в самому центрі Сінгапуру, створена для задоволення попиту на високо пов'язані, високофункціональні резиденції в міських населених пунктах все більшою кількістю підприємців, які працюють з дому та молодих фахівців. Для виявлення бачення, що архітектор - Бен ван Беркель з UNStudio - мав "вертикальне місто" з чіткими зонами, які зазвичай розкидалися б горизонтально по міському кварталу, ми запропонували створити "простори всередині простору", де простори можуть трансформуватися як закликають різні ситуації.

Домашній Сад

Oasis

Домашній Сад Сад, що оточує історичну віллу в центрі міста. Довга і вузька ділянка з перепадами висот 7м. Площа була розділена на 3 рівні. Найнижчий передній сад поєднує вимоги консерватора та сучасного саду. Другий рівень: Сад відпочинку з двома альтанками - на даху підземного басейну та гаража. Третій рівень: Лісовий дитячий сад. Проект мав на меті відвернути увагу від шуму міста та повернутись до природи. Ось чому сад має цікаві особливості води, такі як водні сходи та водна стіна.