Дизайн журналу
Дизайн журналу
Квартира

Nishisando Terrace

Квартира Цей кондомініум, що складається з 4 триповерхових будинків нижнього об’єму, стоїть на ділянці біля центру міста. Кедрові решітки, що оточують зовні будівлю, захищають конфіденційність та уникають стримування деградації корпусу будівлі через пряме сонячне світло. Навіть із простим квадратичним планом, спіральна 3D-конструкція, виконана шляхом з’єднання приватного саду різного рівня, кожна кімната та східчастий зал забезпечують максимальний об’єм цієї будівлі. Зміна фасаду кедрових дощок та контрольовані пропорції можуть дозволити цій будівлі продовжувати бути органічною та поєднуватися з миттєвими змінами в місті.

Сімейний Торговий Центр

Funlife Plaza

Сімейний Торговий Центр Funlife Plaza - це сімейний торговий центр для дозвілля та навчання дітей. Покликаний створити коридор гоночних автомобілів для дітей, щоб їздити на машинах під час покупок батьків, будиночок на дереві для дітей, який слідкує та грає всередині, "стелю-лего" із прихованою назвою торгового центру, щоб надихнути дітей на уяву. Простий білий фон із червоним, жовтим та синім, нехай діти малюють та розфарбовують його на стінах, підлозі та туалеті!

Дизайн Інтер’Єру

Suzhou MZS Design College

Дизайн Інтер’Єру Цей проект розташований у Сучжоу, який добре відомий традиційним китайським дизайном саду. Дизайнер прагнула поєднати як свою модерністську чуттєвість, так і народну мову Сучжоу. Дизайн враховує традиційні архітектури Сучжоу з використанням побілених штукатурних стін, місячних дверей та хитромудрої садової архітектури, щоб переглядати сучжоуську мову в сучасному контексті. Меблі були відтворені з перероблених гілок, бамбука та солом’яних мотузок за участю студентів, що надало особливого значення цьому освітньому простору.

Ресторан-Бар На Даху

The Atticum

Ресторан-Бар На Даху Чарівність ресторану в промисловому середовищі має відображатися в архітектурі та обстановці. Чорно-сіра вапняна штукатурка, яка була спеціально розроблена для цього проекту, є одним із доказів цього. Його унікальна груба структура проходить через усі кімнати. При детальному виконанні навмисно були використані такі матеріали, як необроблена сталь, чиї зварювальні шви та сліди шліфування залишалися помітними. Це враження підкріплюється вибором вікон muntin. Цим холодним елементам контрастують тепла дубова деревина, струганий вручну паркет «ялинка» та повністю озеленена стіна.

Пересувний Павільйон

Three cubes in the forest

Пересувний Павільйон Три куба - це пристрій з різними властивостями та функціями (ігрові майданчики для дітей, громадські меблі, предмети мистецтва, кімнати для медитації, альтанки, невеликі місця відпочинку, зали очікування, стільці з дахом) і можуть подарувати людям свіжі просторові відчуття. Три куба можна легко транспортувати вантажівкою, завдяки розміру та формі. Що стосується розмірів, установки (нахилу), поверхонь сидіння, вікон тощо, то кожен куб спроектований по-своєму. Три куби називаються традиційними японськими мінімальними просторами, такими як кімнати для чайної церемонії, з мінливістю та мобільністю.

Багатофункціональний Комплекс

Crab Houses

Багатофункціональний Комплекс На величезній рівнині Сілезької низовини одна чарівна гора височіє над мальовничим містом Соботка, вкрита туманом таємниці. Там, серед природних ландшафтів і легендарного місця, планується розмістити комплекс Crab Houses: дослідницький центр. В рамках проекту ревіталізації міста він має розкрити креативність та інноваційність. Місце об’єднує науковців, митців та місцеву громаду. Форма павільйонів натхненна крабами, що заходять у море трави. Вночі вони будуть підсвічуватися, нагадуючи світлячків, що ширяють над містом.