Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торговий Офіс

Chongqing Mountain and City Sales Office

Торговий Офіс "Гора" є основною темою цього офісу з продажу, який надихається географічним фоном Чунціна. Візерунок сірого мармуру на підлозі формується в трикутній формі; і є багато непарних і гострих кутів і кутів на характерних стінах та прилавках неправильної форми, щоб продемонструвати поняття «гора». Крім того, сходи, що з'єднують підлоги, призначені для проходу через печеру. Тим часом світлодіодні світильники вішають на стелю, імітуючи дощову сцену в долині і представляючи природне відчуття, щоб пом’якшити все враження.

Назва проекту : Chongqing Mountain and City Sales Office, Ім'я дизайнерів : Ajax Law, Прізвище клієнта : Shanghai Forte Land Co. Ltd..

Chongqing Mountain and City Sales Office Торговий Офіс

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.