Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Жіночого Одягу

Hybrid Beauty

Колекція Жіночого Одягу Дизайн колекції Hybrid Beauty полягає у використанні милості як механізму виживання. Основні милі риси - це стрічки, фальбони та квіти, і їх переробляють традиційними методами млин та кутюр. Це відтворює старі методи кутюр до сучасного гібриду, який є романтичним, темним, але також вічним. Весь процес дизайну Hybrid Beauty сприяє стійкості для створення вічних дизайнів.

Перстень

Ohgi

Перстень Мімая Дейл, дизайнер кільця Огі, передав символічне повідомлення з цим кільцем. Її натхнення на ринг прийшло з позитивних значень, які мають японські фанати складання та того, як їх люблять у японській культурі. Вона використовує 18K жовте золото і сапфір для матеріалу, і вони виходять розкішною аурою. Більше того, відкидний вентилятор сидить на кільці під кутом, який надає неповторну красу. Її дизайн - це єдність між Сходом і Заходом.

Перстень

Gabo

Перстень Кільце Gabo було розроблено для того, щоб заохотити людей переглянути ще одну грайливу сторону життя, яка зазвичай втрачається, коли настає доросле життя. Дизайнер надихнувся спогадами спостерігати за сином, граючи з його барвистим магічним кубиком. Користувач може грати з кільцем, обертаючи два незалежні модулі. Роблячи це, набори кольорів дорогоцінних каменів або положення модулів можуть бути підібрані або невідповідні. Окрім грайливого аспекту, користувач має вибір носити інше кільце щодня.

Кільце

Dancing Pearls

Кільце Танцюючі перлини серед бурхливих морських хвиль - це результат натхнення з океану та перлин, і це кільце 3D-моделі. Це кільце розроблено з поєднанням золота та різнокольорових перлин зі спеціальною структурою для реалізації руху перлів між шумливими хвилями океану. Діаметр труби був обраний належного розміру, що робить конструкцію досить міцною, щоб зробити модель технологічною.

Ювелірна Колекція

Biroi

Ювелірна Колекція Biroi — це 3D-друкована серія ювелірних виробів, натхненна легендарним небесним феніксом, який кидається у вогонь і відроджується з власного попелу. Динамічні лінії, що утворюють структуру, і розкинутий на поверхні візерунок Вороного символізують фенікса, який оживає від палаючого полум'я і злітає в небо. Візерунок змінює розмір, щоб обтікати поверхню, надаючи структурі відчуття динамізму. Дизайн, який сам по собі демонструє схожу на скульптуру присутність, дає власнику сміливість зробити крок вперед, підкреслюючи свою унікальність.

Окулярів

Camaro | advanced collection

Окулярів „Розширена колекція | дерево "характеризується об'ємнішими окулярами, а дизайн підкреслюється яскраво вираженою тривимірною композицією. Нові комбінації деревини та найтонша вручну шліфування означають, що кожна вдосконалена рамка окулярів ROLF - це елегантний предмет майстерності.