Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плащ

UMBRELLA COAT

Плащ Цей плащ - це поєднання дощового пальто, парасольки та водонепроникних штанів. Залежно від погодних умов та кількості опадів його можна регулювати до різних рівнів захисту. Його унікальна особливість полягає в тому, що він поєднує в одному предметі плащ і парасольку. З «парасольковим плащем» ваші руки вільні. Також він може бути ідеальним для занять спортом, як їзда на велосипеді. Крім того, на переповненій вулиці ви не натикаєтесь на інші парасольки, оскільки парасолька-капюшон простягається над вашими плечима.

Перстень

Doppio

Перстень Це захоплююча коштовність містичного характеру. «Доппіо» у своїй спіралеподібній формі рухається у двох напрямках, що символізують чоловічий час: їхнє минуле та їхнє майбутнє. Він несе в собі срібло та золото, які представляють розвиток чеснот людського духу протягом усієї його історії на Землі.

Кільце І Кулон

Natural Beauty

Кільце І Кулон Колекція Natural Beauty була створена як данина амазонському лісу, спадщина не лише Бразилії, а й усього світу. Ця колекція поєднує в собі красу природи з чуттєвістю жіночих кривих, де прикраси формують і пестять тіло жінки.

Намисто

Sakura

Намисто Намисто дуже гнучко і виготовляється з різних частин, які легко спаяні разом, щоб красиво каскадувати на жіночій шиї. Центральні квіти з правого боку обертаються, і є можливість використовувати лівий коротший шматочок намиста окремо як брошку. Кольє дуже легке, враховуючи тривимірну форму та складність шматка. Вага брутто для неї становить 362,50 грама, це 18 карат, 518,75 карата каменю та алмазів

Шовковий Чотириногий

Passion

Шовковий Чотириногий "Пристрасть" - один із об'єктів "З повагою". Приємно складіть шовковий шарф на кишеньковий квадрат або оформіть його як твір мистецтва і змусьте його прожити все життя. Це як гра - кожен об’єкт має більше однієї функції. "З повагою" втілює ніжне співвідношення старих ремесел та сучасних дизайнерських об'єктів. Кожен дизайн є унікальним витвором мистецтва і розповідає іншу історію. Уявіть собі місце, де кожна маленька деталь розповідає історію, де якість - цінність життя, а найбільша розкіш - це вірність собі. Тут вас зустрічають "З повагою". Нехай мистецтво зустріне Тебе і старіє з тобою!

Колекція Ювелірних Виробів

Future 02

Колекція Ювелірних Виробів Project Future 02 - колекція ювелірних виробів із веселим та яскравим поворотом, натхненним теоремами кола. Кожен фрагмент створений за допомогою програмного забезпечення для автоматизованого дизайну, повністю або частково побудованого за допомогою технології селективного лазерного спікання або сталевого 3D-друку та оздоблений вручну традиційними методами сріблення. Колекція черпає натхнення з форми кола і ретельно розроблена для візуалізації евклідових теорем у візерунки та форми виносного мистецтва, символізуючи таким чином новий початок; вихідна точка до хвилюючого майбутнього.