Дизайн журналу
Дизайн журналу
Перстень

Touch

Перстень Простим жестом дія дотику передає багаті емоції. Через сенсорне кільце дизайнер прагне передати це тепле і безформне відчуття холодним і твердим металом. 2 криві з'єднані, щоб утворити кільце, яке передбачає, що 2 людини тримаються за руки. Кільце змінює свій аспект, коли його положення повертається на палець і розглядається з різних кутів. Коли з'єднані деталі розташовуються між пальцями, кільце з’являється або жовтим, або білим. Якщо з'єднані деталі розташовані на пальці, ви можете насолоджуватися як жовтим, так і білим кольором разом.

Структурне Кільце

Spatial

Структурне Кільце Конструкція включає металеву каркасну конструкцію, в якій друзи утримуються таким чином, що робиться акцент як на камені, так і на металевій каркасній конструкції. Конструкція досить відкрита і гарантує, що камінь є зіркою дизайну. Неправильна форма друзів та металевих куль, що тримають структуру разом, вносить трохи м'якості в дизайн. Він сміливий, поривчастий і носимий.

Дизайн Одягу

Sidharth kumar

Дизайн Одягу NS GAIA - це сучасна етикетка жіночого одягу, що походить з Нью-Делі, яка багата на унікальний дизайн та техніку з тканини. Бренд є великим прихильником продуманого виробництва та речей на велосипеді та переробці. Важливість цього фактора відбивається на стовпах іменування, "N" і "S" в NS GAIA, що виступають за природу та стійкість. Підхід NS GAIA "менше, тим більше". Лейбл відіграє активну роль у повільному русі, забезпечуючи мінімальний вплив на навколишнє середовище.

Сережки

Van Gogh

Сережки Сережки, натхнені мигдальним деревом у цвітінні, намальованим Ван Гогом. Делікатність гілок відтворена делікатними ланцюжками типу Картьє, які, як і гілки, гойдаються вітром. Різні відтінки різних дорогоцінних каменів, від майже білого до більш насиченого рожевого, являють собою відтінки квітів. Згусток квітучих квітів представлений різними верхівками. Виготовлений із золота 18k, рожевих діамантів, морганітів, рожевих сапфірів та рожевих турмалінів. Полірована і текстурована обробка. Надзвичайно легкий і з ідеальним приляганням. Це прихід весни у вигляді коштовності.

Сумочки

Qwerty Elemental

Сумочки Так само, як еволюція дизайнерських машинок показує перетворення від дуже складної візуальної форми до чистої, простої геометричної форми, Qwerty-елемента - це втілення сили, симетрії та простоти. Конструктивні сталеві деталі, виготовлені різними майстрами, є відмітною візуальною особливістю виробу, що надає сумці архітектонічний вигляд. Основна особливість сумки - це два ключі машинки, які виготовлені та зібрані самою дизайнером.

Колекція Жіночого Одягу

Macaroni Club

Колекція Жіночого Одягу Колекція, клуб «Макарони», натхненна макаронами з середини 18 століття, що пов'язують їх із людьми, що залежать від логотипу. Макарони були терміном для чоловіків, які перевищували звичайні межі моди в Лондоні. Вони були логотипом манії 18 століття. Ця колекція має на меті показати силу логотипу від минулого до сьогодення та створює Macaroni Club як бренд сам по собі. Деталі дизайну натхненні костюмами макаронів 1770 року та сучасним модним трендом з надзвичайними обсягами та довжиною.