Дизайн журналу
Дизайн журналу
Люстра

Bridal Veil

Люстра Це мистецтво - арт-об'єкт із включеними вогнями. Простора кімната зі стелею складного профілю, як кучеві хмари. Люстра вписується в простір, плавно перетікаючи від передньої стіни до стелі. Кришталеві та білі емалеві листи в поєднанні з еластичним вигином тонких трубок створюють образ літаючої вуалі над світом. Достаток світлого та золотого світіння літаючих птахів створюють відчуття простору та радості.

Кухонні Аксесуари

KITCHEN TRAIN

Кухонні Аксесуари Використання різних стилів кухонних інструментів створює непривабливе середовище приготування їжі на додаток до візуального роздратування. Склавши це в двох словах, я спробував зробити уніфікований набір цих популярних кухонних аксесуарів, які зазвичай використовуються у всіх будинках. Цей дизайн був суто натхненний творчістю. "Об'єднана форма" та "Приємний зовнішній вигляд" - дві її характеристики. Більше того, ринок буде вітатися через його інноваційний вигляд. Це буде можливістю для виробника та замовника, що в одному пакеті купується 6 посуду.

Автоматизований Імміграційний Термінал

CVision MBAS 2

Автоматизований Імміграційний Термінал MBAS 2 був розроблений, щоб протистояти природі продуктів безпеки і мінімізувати залякування та страх як з технологічних, так і з психологічних аспектів. Його дизайн переосмислює звичні елементи домашнього комп’ютера, щоб забезпечити зручний вигляд сільських громадян навколо кордону Таїланду. Голосові та візуальні зображення на екрані вперше користувачі крок за кроком проводять процес. Подвійний кольоровий тон на накладці для друку пальців чітко вказує на зони сканування. MBAS 2 - це унікальний продукт, спрямований на те, щоб змінити спосіб перетину кордонів, дозволяючи використовувати декілька мов та дружню недискримінаційну роботу користувачів.

Крісло

SERENAD

Крісло Я поважаю всілякі стільці. На мою думку, один з найважливіших і класичних та особливих речей в дизайні інтер’єрів - це крісло. Ідея крісла Серенада походить від лебедя на воді, який повернувся і поставив обличчя між крилами. Можливо, сяюча і гладка поверхня в кріслі Серенада з різним і особливим дизайном була зроблена лише для дуже особливих і неповторних місць.

Крісло

The Monroe Chair

Крісло Вражає елегантність, простота в ідеї, зручна, розроблена з урахуванням стійкості. Стілець Монро - це спроба різко спростити виробничий процес, пов'язаний із виготовленням крісла. Він використовує потенціал технологій з ЧПУ, щоб багаторазово вирізати плоский елемент з МДФ, ці елементи потім обклеюються навколо центральної осі для формування складно вигнутого крісла. Задня нога поступово перетворюється на спинку спинки, а підлокітник на передню ногу, створюючи чітку естетику, повністю визначену простотою виготовлення.

Паркова Лавка

Nessie

Паркова Лавка Цей проект базується на ідеї концепції "Drop & Forget", тобто простої установки на місці з мінімальними витратами на встановлення стосовно існуючих інфраструктур міського середовища. Міцна рідина з бетонної рідини, ретельно збалансована, створює сприятливий і комфортний досвід сидіння.