Дизайн журналу
Дизайн журналу
Динамік

Black Hole

Динамік Чорна діра створена на основі сучасної інтелектуальної технології, і це портативний динамік Bluetooth. Він може бути підключений до будь-якого мобільного телефону з різними платформами, а також є USB-порт для підключення до зовнішнього портативного накопичувача. Вбудоване світло може використовуватися як настільне світло. Крім того, привабливий вигляд Чорної діри робить його таким привабливим домашнім посудом, який можна використовувати в дизайні інтер’єру.

Портативний Динамік Bluetooth

Black Box

Портативний Динамік Bluetooth Це портативний динамік Bluetooth. Він легкий і маленький і має емоційну форму. Я створив форму динаміків Black Box, спростивши форму хвиль. Для прослуховування стереозвуку у нього є два динаміка, лівий і правий. Також ці два динаміки є частиною форми хвилі. Одна - позитивна форма хвилі та одна - негативна форма хвилі. для використання цей пристрій може підключати пару до інших електронних пристроїв, таких як мобільний та комп’ютер через Bluetooth, і відтворює звук. Крім того, він має спільний доступ до акумулятора. Збираючи два динаміки, на столі з’являється чорний ящик, коли він не використовується.

Портативний Динамік

Seda

Портативний Динамік Seda - це базовий функціональний пристрій інтелектуальної технології. Утримувач ручки в центрі - це організатор простору. Крім того, цифрові функції, як USB-порт та Bluetooth-з'єднання, роблять його портативним плеєром та динаміком з домашньою зоною. Світловий бар, вбудований у зовнішнє тіло, працює як настільний світло. Також привабливий вигляд розкоші робить його таким привабливим домашній посуд, який можна використовувати в дизайні інтер’єру. Також краще використовувати простір - одна з важливих особливостей Seda.

Кавова Чашка Та Блюдце

WithDelight

Кавова Чашка Та Блюдце Подавання солодких частувань на розмір укусу на стороні кави є частиною багатьох культур, оскільки це звичай подавати чашку кави з турецьким захопленням в Туреччині, печиво в Італії, чурро в Іспанії та фініки в Аравії. Однак, на звичайних тарілках ці частування ковзають до чашки гарячої кави і прилипають або промокають від розливу кави. Щоб запобігти цьому, у цій кавовій чашці є блюдце з виділеними прорізами, що підтримують кавові ласощі на місці. Оскільки кава є одним із найважливіших гарячих напоїв, підвищення якості пиття кави має важливе значення у повсякденному житті.

Стіл

Codependent

Стіл Залежної сфери психології та дизайну, спеціально акцентуючи увагу на фізичному прояві психологічного стану, залежності. Ці дві переплетені таблиці повинні функціонувати один на одного. Дві форми не здатні стояти окремо, але разом створюють одну функціональну форму. Підсумкова таблиця є потужним прикладом, якого ціле більше, ніж сума його частин.

Столові Прибори

Ingrede Set

Столові Прибори Набір столових приладів Ingrede створений для висловлення потреби в досконалості в повсякденному житті. Набір вилки, ложки та гніздо для ножа разом за допомогою магнітів. Столові прибори стоїть вертикально і створює гармонію до столу. Математичні фігури дозволили побудувати одну форму рідини, яка складається з трьох різних частин. Такий підхід створює нові можливості, які можна застосувати до багатьох різних продуктів, таких як посуд та інший посуд.