Дизайн журналу
Дизайн журналу
Сенсорний Кран

miscea LIGHT

Сенсорний Кран Діапазон змішувачів СВІТЛО змішувачів, що активуються датчиком, має вбудований дозатор мила, створений безпосередньо у змішувач для зручності та максимальних переваг гігієни рук. Використовуючи швидку та надійну сенсорну технологію, він роздає мило та воду для гігієнічного та ергономічного миття рук. Вбудований дозатор мила активується, коли рука користувача переходить через сектор мила. Потім мило видається лише тоді, коли рука користувача поміщена під мильну вивідну крану. Воду можна отримувати інтуїтивно, тримаючи руки під виходом для води.

Автоматизований Імміграційний Термінал

CVision MBAS 1

Автоматизований Імміграційний Термінал MBAS 1 був розроблений, щоб протистояти природі продуктів безпеки і мінімізувати залякування та страх як з технологічних, так і з психологічних аспектів. Дизайн виглядає дружньо з чистими лініями, які безперешкодно поєднуються від сканера до екрана. Голос та відеозйомка на екрані вперше керують користувачами крок за кроком через процес імміграції. Панель для сканування відбитків пальців може бути від'єднана для легкого обслуговування або швидкої заміни. MBAS 1 - це унікальний продукт, який спрямований на те, щоб змінити спосіб перетину кордонів, що забезпечує багатомовну взаємодію з мовою та дружній недискримінаційний досвід користувача.

Ножовий Блок

a-maze

Ножовий Блок Дизайн блоку ножа-лабіринту має на меті стимулювати наші розумові та зорові відчуття однаково. Те, як він зберігає та організовує ножі, унікально надихається грою дитинства, з якою всі ми знайомі. З’єднуючи естетику та функціональність разом, лабіринт служить своєму призначенню і, що важливіше, будує зв'язок з нами, що викликає емоції цікавості та веселощів. Чистий у своїй формі лабіринт дозволяє нам насолоджуватися своєю простотою, яка робить набагато більше з меншим. Саме завдяки цьому лабіринт створює справжню інноваційну продукцію із незабутнім досвідом користувача та зовнішнім виглядом.

Лампа

the Light in the Bubble

Лампа Світло в міхурі - це сучасна лампочка на згадку про стару лампочку лампи Едісона. Це світлодіодне джерело світла, встановлене всередині аркуша з оргскла, вирізане лазером з формою лампочки світла. Лампочка прозора, але коли ви увімкнете світло, ви зможете побачити нитку та форму лампочки. Його можна використовувати як підвісне світло або замінити традиційну лампочку.

Підвісна Лампа

Spin

Підвісна Лампа Spin, розроблений Ruben Saldana, - це підвісна світлодіодна лампа для акцентного освітлення. Мінімалістичний вираз його суттєвих ліній, його округла геометрія та форма надають Спіну його гарний та гармонійний дизайн. Корпус, повністю виготовлений з алюмінію, надає легкості та консистенції, виконуючи функцію тепловідводу. Його підвісна стеля та його надто тонкий тензор створюють відчуття повітряної плавучості. Доступний у чорно-білому кольорі, Spin - це ідеальна підсвітка для розміщення у барах, прилавках, вітринах ...

Лампа Вниз

Sky

Лампа Вниз Легкий прилад, який, здається, пливе. Тонкий і легкий диск встановлений на кілька сантиметрів під стелею. Це концепція дизайну, досягнута компанією Sky. Небо створює візуальний ефект, завдяки якому світильник здається підвішеним на відстані 5 см від стелі, надаючи цьому світлу під індивідуальний та інший стиль. Завдяки високій продуктивності, Sky підходить для освітлення з високих стель. Однак його чистий та чистий дизайн дозволяє вважати його чудовим варіантом для освітлення будь-якого дизайну інтер’єру, який хоче передавати мінімальний штрих. Нарешті, дизайн та виконання разом.