Дизайн журналу
Дизайн журналу
Usb-Флешка

Frohne eClip

Usb-Флешка eClip - перший у світі флеш-диск із скріпкою паперу із метричною лінійкою. eClip отримав нагороду Silver iDA & Golden A 'Design Award. eClip легкий, підходить для ваших брелоків та функціонує як скріпка для впорядкування паперів, квитанцій та грошей. eClip захищає особисті дані, інтелектуальну власність, дані роботодавця, медичні дані та комерційну таємницю програмним забезпеченням безпеки. eClip був розроблений Frohne у штаті Флорида. Золотий роз'єм пам'яті - ударостійкий, стійкий до подряпин, водостійкий, алкогольний, пилостійкий, іржавіючий та електромагнітний.

Електропила

Rotation Saw

Електропила Ланцюгова пила з обертовою ручкою. Цей ланцюг має рукоятку, яка обертається на 360 ° і зупиняється під заданими кутами. Взагалі, люди ріжуть дерева горизонтально або вертикально, обертаючи пилки під певним кутом або спираючись або нахиляючи частини тіла. На жаль, пилка часто вислизає з обтиску користувача, або користувачеві доводиться працювати в незручному положенні, що може спричинити травми. Щоб компенсувати такі недоліки, пропонована пилка оснащена обертовою ручкою, щоб користувач міг регулювати кути різання.

Чайний Сервіз

Wavy

Чайний Сервіз Натхнений травертиновою терасою на природі, Wavy - це чайний сервіз, який принесе вам унікальне чаювання. Інноваційні ручки розроблені так, щоб зручно розміщуватись у ваших руках. Надягнувши чашку долонями, ви виявите, що вона розгортається, як водяна лілія, і приведе вас до миті спокою.

Крісло

Baralho

Крісло Крісло Baralho має яскравий сучасний дизайн, складений чистими формами та прямими лініями. Це крісло, виготовлене з складок і зварних швів на пластині з матового алюмінію, виділяється своїм сміливим приляганням, яке кидає виклик міцності матеріалу. Він здатний об'єднати в одному елементі красу, легкість і точність ліній і кутів.

Система Відкритого Посуду

Osoro

Система Відкритого Посуду Інноваційний характер OSORO полягає в поєднанні якості високоякісного склоподібного фарфору та його типової глянцевої шкіри з кольором слонової кістки з функцією, що підходить для консервування їжі в холодильнику або морозильній камері та для приготування їжі в паровій печі або мікрохвильовій печі. Просту модульну форму з її різноманітними елементами можна складати для економії місця, гнучко поєднувати та закривати різнокольоровим силіконовим O-Sealer або O-Connector, щоб їжа залишалася добре герметичною. OSORO можна універсально використовувати, усуваючи потребу в нашому щоденному житті.

Крани

Electra

Крани Електра, яка не має окремої ручки, приваблює всіх завдяки своїй елегантності та розумному зовнішньому вигляду, вирішальне значення для унікальності для кухонь. Розсувний цифровий змішувач мийки забезпечує користувачам свободу пересування по кухнях, пропонуючи також дві різні функції потоку. На передній ділянці електрони електронний килимок надає вам доступ до всіх функцій, коли спрей поміщений у носик, або у вашій руці лише кінчиком пальця, яким ви можете керувати.