Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обідній Стіл

Augusta

Обідній Стіл Августа переосмислює класичний обідній стіл. Представляючи покоління перед нами, дизайн ніби виростає з невидимого кореня. Ніжки столу орієнтовані на це загальне ядро, яке досягає, щоб утримувати відповідну книзі стільницю. Тверда європейська волоська горіха була обрана для її значення мудрості та зростання. Деревина, яку зазвичай відкидають виробники меблів, використовується для вирішення її проблем. Вузли, тріщини, трясе вітер та неповторні сучки розповідають історію життя дерева. Унікальність дерева дозволяє цій історії жити в предметі меблів сімейної реліквії.

Динамік

Sperso

Динамік Sperso походить від двох сперм і звуку. Конкретна форма склоподібного міхура та динаміка, що знаходиться в його ямі на голові, стосується почуття мужності та глибокого проникнення звуку навколо навколишнього середовища, як пожежа чоловічої сперми в яйцеклітину самки під час спаровування. Мета - виробляти високу потужність і якісний звук навколо навколишнього середовища. Ця бездротова система дозволяє користувачеві підключати свій мобільний телефон, ноутбук, планшети та інші пристрої до гучномовця через Bluetooth. Цей динамік на стелі можна спеціально використовувати у вітальні, спальні та кімнаті телевізора.

Табурет

Ane

Табурет Стілець Ane має суцільний брус з бруса, який, здається, плаває гармонійно, але незалежно від ніжок деревини над сталевим каркасом. Дизайнер зазначає, що сидіння, виготовлене вручну із сертифікованої екологічно чистої деревини, формується завдяки унікальному використанню декількох шматків однієї форми дерева, розміщених та вирізаних динамічно. Якщо сидіти на табуретці, невеликий підйом кута до спини та кути відхилення з боків закінчуються таким чином, що забезпечує природне, зручне сидяче положення. Стілець Ane має правильну ступінь складності, щоб створити елегантну обробку.

Кавовий Сервіз

Riposo

Кавовий Сервіз Дизайн цієї послуги надихнув дві школи початку 20 століття німецький Баухаус та російський авангард. Сувора пряма геометрія та продумана функціональність повністю відповідає духу маніфестів тих часів: "те, що зручно, це красиво". У той же час, слідуючи сучасним тенденціям, дизайнер поєднує в цьому проекті два контрастні матеріали. Класичний білосніжний фарфор доповнюється яскравими кришками з пробки. Функціональність дизайну підтримується простими зручними ручками та загальною зручністю форми.

Меблі Плюс Вентилятор

Brise Table

Меблі Плюс Вентилятор Brise Table створений з почуттям відповідальності за зміну клімату та бажанням використовувати вентилятори, а не кондиціонери. Замість того, щоб дути сильний вітер, він концентрується на відчутті прохолоди, циркулюючи повітря навіть після відключення кондиціонера. За допомогою Brise Table користувачі можуть затягувати вітер і одночасно використовувати як бічний стіл. Крім того, воно добре пронизує навколишнє середовище і робить простір красивішим.

Журнальний Столик

Cube

Журнальний Столик Дизайн був натхненний геометричними скульптурами Золотого Раціо та Мангіаротті. Форма інтерактивна, пропонує користувачеві різні комбінації. Конструкція складається з чотирьох журнальних столиків різного розміру та пуфа, викладеного навколо форми куба, який є освітлювальним елементом. Елементи конструкції багатофункціональні для задоволення потреб користувача. Виріб виробляється з корийського матеріалу та фанери.