Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Зал

City Heart

Виставковий Зал Від архітектури міста до індексу, щоб зрозуміти та зважити баланс дизайну, вираз міста стиснувся у три кутові простори, через міське будівництво та розвиток для просування підприємств, перспектив міста та людей на зміну міста та міських характеристик та містобудування складання клімату в обмін, щоб висловити дизайнерське розуміння міста, більше побачити минуле міста, щоб побачити його майбутнє.

Настільна Лампа

Oplamp

Настільна Лампа Oplamp складається з керамічного корпусу та твердої деревної основи, на якій розміщено світлодіодне джерело світла. Завдяки своїй формі, отриманій в результаті синтезу трьох конусів, тіло Oplamp можна повернути до трьох відмінних положень, що створює різні види світла: висока настільна лампа з навколишнім світлом, низька настільна лампа з навколишнім світлом або два навколишні вогні. Кожна конфігурація конусів лампи дозволяє принаймні одному із пучків світла природним чином взаємодіяти з оточуючими архітектурними налаштуваннями. Oplamp розроблений і повністю виготовлений вручну в Італії.

Регульована Настільна Лампа

Poise

Регульована Настільна Лампа Акробатичний зовнішній вигляд Poise, настільної лампи, розробленої Робертом Дабі з Unform.Studio, переключається між статичною та динамічною та великою чи маленькою поставою. Залежно від пропорції між його освітленим кільцем і рукою, яка його тримає, виникає пересічна або дотична лінія до кола. При розміщенні на вищій полиці кільце може нависати над полицею; або, нахиливши кільце, воно може торкнутися навколишньої стіни. Метою цієї регульованості є залучення власника до творчого залучення та грати із джерелом світла пропорційно до інших оточуючих його об'єктів.

Виставковий Плакат

Optics and Chromatics

Виставковий Плакат Назва «Оптика та хроматика» стосується дискусії між betweenете та Ньютоном щодо природи кольорів. Ця дискусія представлена зіткненням двох буквених композицій: одна обчислена, геометрична, з гострими контурами, інша спирається на імпресіоністичну гру різнобарвних тіней. У 2014 році цей дизайн послужив обкладинкою обкладинки виконавців серії Pantone Plus.

Перстень

Gabo

Перстень Кільце Gabo було розроблено для того, щоб заохотити людей переглянути ще одну грайливу сторону життя, яка зазвичай втрачається, коли настає доросле життя. Дизайнер надихнувся спогадами спостерігати за сином, граючи з його барвистим магічним кубиком. Користувач може грати з кільцем, обертаючи два незалежні модулі. Роблячи це, набори кольорів дорогоцінних каменів або положення модулів можуть бути підібрані або невідповідні. Окрім грайливого аспекту, користувач має вибір носити інше кільце щодня.

Розвага

Free Estonian

Розвага У цьому унікальному художньому творі Ольга Рааг використовувала естонські газети з того року, коли автомобіль спочатку був виготовлений у 1973 році. Жовті газети в Національній бібліотеці були сфотографовані, прибрані, відрегульовані та відредаговані для використання у проекті. Кінцевий результат був надрукований на спеціальному матеріалі, який використовується на автомобілях, який триває 12 років, а на його подачу знадобилося 24 години. Безкоштовний естонський - це машина, яка привертає увагу, оточуючи людей позитивною енергією та ностальгічними, дитячими емоціями. Це викликає цікавість та зацікавленість у всіх.