Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житлові Одиниці

The Square

Житлові Одиниці Ідея дизайну полягала в тому, щоб вивчити архітектурні відносини між різними формами, які складаються разом для створення подібних рухомих одиниць. Проект складається з 6 одиниць, кожен з яких - 2 контейнеровози, закріплені один над одним, утворюючи масу форми L. Ці пристрої у формі L закріплюються в положеннях, що перекриваються, створюючи порожнечі та тверді тіла, щоб створити відчуття руху та забезпечити достатнє денне світло та хорошу вентиляцію середовище. Основна мета дизайну полягала в тому, щоб створити маленький будиночок для тих, хто ночує на вулицях, де немає будинку чи притулку.

Подкаст

News app

Подкаст Новини - це програма для інтерв'ю для аудіоінформації. Його надихає плоский дизайн яблучного iOS з ілюстраціями для ілюстрації інформаційних блоків. Візуально фон має електричний синій колір як завдання, щоб блоки виділялися. Цільових графічних елементів дуже мало - зробити додаток простим у використанні, не відволікаючи користувача або втрачаючи його.

3D-Контроль Доступу До Розпізнавання Обличчя

Ezalor

3D-Контроль Доступу До Розпізнавання Обличчя Познайомтеся з системою управління кількома датчиками та камерами, Ezalor. Алгоритми та локальні обчислення розроблені для конфіденційності. Технологія боротьби з підробкою на фінансовому рівні запобігає підробці масок для обличчя. М’яке світловідбиваюче освітлення приносить комфорт. За мить очі, користувачі можуть легко отримати доступ до місця, яке вони люблять. Його аутентифікація без дотику забезпечує гігієну.

Китайський Ресторан

Ben Ran

Китайський Ресторан Бен Ран - це мистецько гармонійний китайський ресторан, який розташований у готелі «Люкс», знаменитий Вангох, Малайзія. Дизайнер застосовує інтровертні та стислі методики східного стилю, щоб створити справжній смак, культуру та душу ресторану. Це символ розумової ясності, відмовитися від процвітаючого і досягти природного і простого повернення до первісного розуму. Інтер'єр природний і непрофільний. Використовуючи античну концепцію, також синхронізується з назвою ресторану Бен Ран, що означає оригінальність і характер. Ресторан приблизно 4088 квадратних футів.

Упаковка Для Корейської Здорової Їжі

Darin

Упаковка Для Корейської Здорової Їжі Дарін створений для того, щоб звільнити сучасних людей від небажання традиційних харчових продуктів Кореї в суспільстві втоми, що відрізняються простою, графічною чіткістю в доставці пакунків для почуттів сучасних людей, на відміну від нерозроблених зображень, які використовували традиційні корейські магазини здорової їжі . Всі конструкції зроблені з мотивів кровообігу, що візуалізують мету - забезпечити життєздатність та здоров'я втомленим 20-х та 30-х.

Колекція Жіночого Одягу

Utopia

Колекція Жіночого Одягу У цій колекції Yina Hwang в основному надихалася формами, симетричними та асиметричними з відтінком підпільної музичної культури. Вона підготувала цю колекцію на основі свого ключового моменту самозаймання, щоб створити колекцію функціональних, але абстрактних одягу та аксесуарів, які втілюють історію її досвіду. Кожен принт і тканина в проекті оригінальні, і вона в основному використовувала шкіру PU, Satin, Power Mash та Spandex для основи тканин.