Дизайн журналу
Дизайн журналу
Редизайн Фірмового Стилю

InterBrasil

Редизайн Фірмового Стилю Натхненням для переосмислення та переробки бренду стали зміни в модернізації та інтеграції в культуру компанії. Дизайн серця вже не міг бути зовнішнім для бренду, надихаючи партнерство як внутрішньо з працівниками, так і з клієнтами. Інтегральний союз між вигодами, відданістю та якістю обслуговування. Новий дизайн, від форми до кольорів, поєднав серце в B і хрест здоров’я в T. Два слова, з'єднані посередині, роблять логотип схожим на одне слово, один символ, що об'єднує R і B у серце.

Дизайн Бренду

EXP Brasil

Дизайн Бренду Дизайн для бренду EXP Brasil походить від принципів єдності та партнерства компаній. Привласнення суміші між технологією та дизайном у своїх проектах, як і в офісному житті. Елемент типографії представляє союз та силу цієї компанії. Дизайн літери X є міцним та інтегрованим, але дуже легким та технологічним. Бренд представляє студійне життя з елементами в листах, як на позитивному, так і негативному просторі, що об'єднує людей і дизайн, індивідуальний і колективний, простий з технологією, легкий і надійний, професійний і особистий.

Кавовий Сервіз

Riposo

Кавовий Сервіз Дизайн цієї послуги надихнув дві школи початку 20 століття німецький Баухаус та російський авангард. Сувора пряма геометрія та продумана функціональність повністю відповідає духу маніфестів тих часів: "те, що зручно, це красиво". У той же час, слідуючи сучасним тенденціям, дизайнер поєднує в цьому проекті два контрастні матеріали. Класичний білосніжний фарфор доповнюється яскравими кришками з пробки. Функціональність дизайну підтримується простими зручними ручками та загальною зручністю форми.

Будинок

Santos

Будинок Використовуючи дерево як основний конструктивний елемент, будинок зміщує два рівні в розрізі, створюючи засклений дах, щоб інтегруватися з контекстом і дозволяти проникненню природного світла. Простір подвійної висоти формулює цей зв'язок між першим поверхом, верхнім поверхом та ландшафтом. Металевий дах над ліхтарем пролітає, захищаючи його від падіння західного сонця і формально відновлюючи об'єм, обрамляючи бачення природного середовища. Програма сформульована шляхом розміщення громадського користування на першому поверсі та приватного користування на верхньому поверсі.

Меблі Плюс Вентилятор

Brise Table

Меблі Плюс Вентилятор Brise Table створений з почуттям відповідальності за зміну клімату та бажанням використовувати вентилятори, а не кондиціонери. Замість того, щоб дути сильний вітер, він концентрується на відчутті прохолоди, циркулюючи повітря навіть після відключення кондиціонера. За допомогою Brise Table користувачі можуть затягувати вітер і одночасно використовувати як бічний стіл. Крім того, воно добре пронизує навколишнє середовище і робить простір красивішим.

Вступна Назва

Pop Up Magazine

Вступна Назва Проект був мандрівкою досліджувати проблеми Escape (тема на 2019 рік) абстрактно та безперебійно, демонструючи зміни, нові речі та наслідки від цього. Всі візуальні фільми чисті та зручні для перегляду, контрастуючи з незручною реальністю від акту втечі. Дизайн постійно змінюється, і морфіруючі фігури в анімації представляють акт перенастроювання, викликаний якоюсь ситуацією. Втеча має різні значення, тлумачення і точка зору змінюється від грайливого до серйозного.