Дизайн журналу
Дизайн журналу
Павільйон

ResoNet Sinan Mansions

Павільйон Павільйон ResoNet замовлений особняками Сінану в Шанхаї на святкування китайського Нового року 2017 року. Він складається з тимчасового павільйону плюс інтерактивного світлодіодного світла "резонанс", прикріпленого до внутрішньої поверхні. У ньому використовуються методи Low-Fi для візуалізації резонансних частот, притаманних природному середовищу, за допомогою взаємодії громадськості та навколишніх елементів, виявлених світлодіодною мережею. Павільйон висвітлює суспільну сферу у відповідь на вібраційні подразники. Окрім того, як відвідувачі можуть завітати на побажання весняного фестивалю, його можна використовувати і як етап виступу.

Офісний Сервіс

Miyajima Insurance

Офісний Сервіс Концепція проекту - «з'єднати офіс з містом», скориставшись перевагою навколишнього середовища. Сайт розташований на тому місці, де оглядає місто. Для її досягнення прийнято простір у формі тунелю, який проходить від вхідних воріт до кінця офісного приміщення. Лінія деревини стелі та чорний проміжок, на якому встановлені світильники та кондиціонери, підкреслюють напрямок до міста.

Крісло

Lollipop

Крісло Крісло Lollipop - це поєднання незвичайних форм і модних кольорів. Її силуети та кольорові елементи повинні були віддалено виглядати як цукерки, але при цьому крісло повинно вписуватися в інтер’єри різних стилів. Форма чупа-чупс лягла в основу підлокітників, а спинка і сидіння виконані у вигляді класичних цукерок. Крісло Lollipop створене для людей, які люблять сміливі рішення та моду, але не хочуть відмовлятися від функціональності та комфорту.

М'які Акустичні Панелі

University of Melbourne - Arts West

М'які Акустичні Панелі Наш короткий запит полягав у постачанні та встановленні безлічі тканинних акустичних панелей з різними розмірами, кутами та формами. Початкові прототипи побачили зміни як в конструкції, так і в фізичних засобах встановлення та підвішування цих панелей від стін, стелі та з нижньої сторони сходів. Саме в цей момент ми зрозуміли, що існуючі фірмові підвісні системи для стельових панелей не є адекватними для наших потреб, і ми створили свою власну.

Завивка Для Заліза

Nano Airy

Завивка Для Заліза Нано-повітряний щипчик для завивки використовує інноваційну технологію негативних іонів. Зберігає гладку текстуру, м'який блискучий завиток протягом тривалого часу. Трубка для завивки зазнала нанокерамічного покриття, відчуває себе дуже гладкою. Він завиває волосся ніжно і швидко теплим повітрям негативних іонів. У порівнянні з кучерявими прасками без повітря, ви можете закінчити більш м’яку якість волосся. Основний колір виробу - м’який, теплий і чисто матовий білий, а колір акценту - рожеве золото.

Ресторан

Yuyuyu

Ресторан Сьогодні на ринку в Китаї існує досить багато цих змішаних сучасних конструкцій, як правило, заснованих на традиційних конструкціях, але з сучасними матеріалами або новими виразами. Yuyuyu - китайський ресторан, дизайнер створив новий спосіб виразити східний дизайн, нову інсталяцію, що складається з ліній і крапок, простягнуті від дверей до внутрішньої сторони ресторану. Зі зміною часів змінюється і естетична вдячність людей. Для сучасного східного дизайну інновації дуже необхідні.