Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок Для Спогадів

Memory Transmitting

Будинок Для Спогадів Цей будинок передає зображення будинку дерев’яними балками та шаруватим стопкою білої цегли. Світло виходить з просторів білої цегли навколо будинку, створюючи особливу атмосферу для клієнта. Дизайнер використовує кілька методів, щоб вирішити обмеження цієї будівлі для кондиціонерів та приміщень для зберігання. Крім того, поєднайте матеріали з пам’яттю клієнта і подаруйте теплу та елегантну естетику через структуру, що поєднує неповторний стиль цього будинку.

Внутрішній Будинок

Seamless Blank

Внутрішній Будинок Це будинок для представлення неповторного способу життя господині, яка є будинком графічного дизайнера та підприємця. Дизайнер представляє природні матеріали, щоб проілюструвати вподобання господині та зберегти порожні ділянки, щоб заповнити речі члена сім’ї. Кухня - це центр будинку, спеціально розроблений об'ємний вид для господині та переконайтесь, що батьки можуть бачити де завгодно. Будинок оснащений білим гранітним безшовним покриттям, італійським живописним мінералом, прозорим склом та білим порошковим покриттям, щоб розкрити елегантні деталі матеріалів.

Внутрішній Будинок

Warm loft

Внутрішній Будинок Будинок в індустріальному стилі з теплими матеріалами. Цей дім готує кілька функцій для клієнтів для просування життєвих якостей. Дизайнер намагався підключити труби до кожного простору та комбінувати труби з дерева, сталі та ЛОР, щоб проілюструвати історію життя клієнтів. Не той самий звичайний індустріальний стиль, цей будинок вводить лише кілька кольорів і готує багато місць для зберігання.

Табурет

Ydin

Табурет Табурет Ydin можна змонтувати самостійно, не використовуючи спеціальних інструментів, завдяки простій системі блокування. 4 однакові ноги розміщені в не конкретному порядку, а бетонне сидіння, виступаючи в ролі наріжнього каменю, тримає все на своєму місці. Ноги виготовляють з брухту деревини, що надходить від виробника сходів, легко обробляється за допомогою традиційних технологій деревообробки та, нарешті, змащується маслом. Сидіння просто формоване з міцного бетонного UHP-бетону. Лише 5 невід'ємних деталей, які будуть упаковані на плоску та готові до відвантаження кінцевим споживачам, є ще одним аргументом стійкості.

Візка З Охолодженим Сиром

Coq

Візка З Охолодженим Сиром Патрік Сарран створив коляску з сиром Coq в 2012 році. Дивацтва цього прокату викликає цікавість закусочних, але не помиляйтесь, це насамперед робочий інструмент. Це досягається за допомогою стилізованої лакованої букової структури, увінчаної циліндричним червоним лакованим клошем, який можна повісити збоку, щоб виявити асортимент дозрілих сирів. Використовуючи ручку для переміщення кошика, відкриваючи коробку, висуваючи дошку, щоб зробити простір для тарілки, обертаючи цей диск, щоб вирізати порції сиру, офіціант може перетворити процес на невеликий твір мистецтва.

Охолоджена Пустельна Візка

Sweet Kit

Охолоджена Пустельна Візка Ця мобільна вітрина для подачі десертів у ресторанах була створена в 2016 році і є останньою частиною в асортименті K. Дизайн Sweet-Kit відповідає вимогам елегантності, маневреності, обсягу та прозорості. Механізм відкривання заснований на кільці, що обертається навколо акрилового скляного диска. Два формовані букові кільця - це доріжки обертання, а також ручки для відкриття вітрини та для переміщення візка по ресторану. Ці інтегровані функції допомагають налаштувати сцену для обслуговування та виділити відображені продукти.