Дизайн журналу
Дизайн журналу
Мобільний Додаток

DeafUP

Мобільний Додаток DeafUP викликає важливість освіти та професійного досвіду для громади глухих у Східній Європі. Вони створюють середовище, де слухачі та глухі студенти можуть зустрічатися та співпрацювати. Спільна робота стане природним способом розширення можливостей та мотивації глухих людей активізуватися, підвищувати свої таланти, засвоювати нові навички, змінювати значення.

Сумочки

Qwerty Elemental

Сумочки Так само, як еволюція дизайнерських машинок показує перетворення від дуже складної візуальної форми до чистої, простої геометричної форми, Qwerty-елемента - це втілення сили, симетрії та простоти. Конструктивні сталеві деталі, виготовлені різними майстрами, є відмітною візуальною особливістю виробу, що надає сумці архітектонічний вигляд. Основна особливість сумки - це два ключі машинки, які виготовлені та зібрані самою дизайнером.

Колекція Жіночого Одягу

Macaroni Club

Колекція Жіночого Одягу Колекція, клуб «Макарони», натхненна макаронами з середини 18 століття, що пов'язують їх із людьми, що залежать від логотипу. Макарони були терміном для чоловіків, які перевищували звичайні межі моди в Лондоні. Вони були логотипом манії 18 століття. Ця колекція має на меті показати силу логотипу від минулого до сьогодення та створює Macaroni Club як бренд сам по собі. Деталі дизайну натхненні костюмами макаронів 1770 року та сучасним модним трендом з надзвичайними обсягами та довжиною.

Веб-Сайт

Tailor Made Fragrance

Веб-Сайт Tailor Made Fragrance народився з досвіду італійської компанії, що спеціалізується на розробці та виробництві первинної упаковки для секторів ароматів, догляду за шкірою, кольорової косметики та домашнього аромату. Роль Webgriffe полягала у підтримці бізнес-стратегії клієнтів, розробляючи рішення, яке сприяло б поінформованості про бренд та запуск нового бізнес-підрозділу, орієнтованого на те, щоб користувачі могли створити свій унікальний і повністю налаштований парфум, що сприяє широкому процесу промислового зростання та сегментація пропозиції B2B.

Контроль Якості Повітря

Midea Sensia AQC

Контроль Якості Повітря Midea Sensia AQC - це інтелектуальний гібрид, який поєднує домашній інтер’єр як з елегантністю, так і стилем. Це приносить гуманізовану технологію та інновації завдяки функціям, контролюючи очищення температури та якості повітря за допомогою освітлення та вази для декору приміщення. Самопочуття надходить за допомогою сенсорної технології, яка може читати навколишнє середовище і підтримувати стабільність локальної температури та вологості, згідно з попередніми налаштуваннями, зробленими MideaApp.

Автономний Мобільний Робот

Pharmy

Автономний Мобільний Робот Автономний навігаційний робот для лікарняної логістики. Це система обслуговування продуктів, яка забезпечує безпечні ефективні поставки, зменшуючи шанси медичного працівника потрапляючи до хвороби, стримуючи пандемічні захворювання між персоналом лікарні та пацієнтами (COVID-19 або H1N1). Конструкція допомагає здійснювати доставку лікарні з легким доступом та безпекою, використовуючи нескладну взаємодію користувачів через дружню технологію. Робототехнічні пристрої мають можливість самостійно переміщуватися у приміщенні та синхронізувати потік із подібними підрозділами, маючи можливість спільної роботи колективу роботів.