Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комерційний Дизайн Інтер’Єру

KitKat

Комерційний Дизайн Інтер’Єру Інноваційно представити концепцію та загальний бренд через дизайн магазину, спеціально для канадського ринку та клієнтури Yorkdale. Використання досвіду попереднього спливаючого вікна та міжнародних локацій для інновацій та переосмислення всього досвіду. Створіть ультра-функціональний магазин, який би добре працював для дуже великого трафіку, складного простору.

Дизайн Інтер’Єру

Arthurs

Дизайн Інтер’Єру Сучасний північноамериканський гриль, коктейльний зал та тераса на даху, розташований у Тодіндо Мідтаун, відзначають вишукане класичне меню та поблажливі напої підпису. У ресторані Артура є три різних місця для задоволення (обідня зона, бар та патіо на даху), які відчувають себе одночасно інтимними та просторими. Стеля унікальний за своєю конструкцією з гранованих дерев’яних панелей з дерев’яним шпоном, побудованим для посилення восьмикутної форми приміщення та імітує вигляд висіченого кришталю, що висить нагорі.

Кумедний Будинок Для Дітей

Fun house

Кумедний Будинок Для Дітей Цей дизайн будинку призначений для того, щоб діти могли навчатися та грати, що є абсолютно веселим будинком від супер батька. Дизайнер поєднав здорові матеріали та захисні форми, щоб створити чудовий та цікавий простір. Вони намагалися зробити затишний і теплий дитячий ігровий будинок, намагалися посилити відносини батько-дитина. Клієнт сказав дизайнеру досягти 3 цілей, які були: (1) природні та безпечні матеріали, (2) зробить дітей та батьків щасливими та (3) достатньо місця для зберігання. Дизайнер знайшов простий і зрозумілий метод досягнення мети, яка є будинком, самим початком дитячого простору.

Внутрішній Будинок

Spirit concentration

Внутрішній Будинок Що таке простір для будинку? Дизайнер вважає, що дизайн виходить з вимог власника, досягнувши душі до простору. Тому дизайнер орієнтувався на своє призначення простору милою парою. Обидва власника люблять матеріали та дизайнерські рішення щодо японської культури. Представляючи спогади між їхніми думками, вони вирішили використовувати різні текстури деревини, щоб створити будинок душі. Отже, вони склали 3 цілі консенсусу цього ідеального будинку, які були: (1) атмосфера спокою, (2) гнучкі та чарівні громадські простори та (3) комфортні та невидимі приватні простори.

Будинок Для Спогадів

Memory Transmitting

Будинок Для Спогадів Цей будинок передає зображення будинку дерев’яними балками та шаруватим стопкою білої цегли. Світло виходить з просторів білої цегли навколо будинку, створюючи особливу атмосферу для клієнта. Дизайнер використовує кілька методів, щоб вирішити обмеження цієї будівлі для кондиціонерів та приміщень для зберігання. Крім того, поєднайте матеріали з пам’яттю клієнта і подаруйте теплу та елегантну естетику через структуру, що поєднує неповторний стиль цього будинку.

Внутрішній Будинок

Seamless Blank

Внутрішній Будинок Це будинок для представлення неповторного способу життя господині, яка є будинком графічного дизайнера та підприємця. Дизайнер представляє природні матеріали, щоб проілюструвати вподобання господині та зберегти порожні ділянки, щоб заповнити речі члена сім’ї. Кухня - це центр будинку, спеціально розроблений об'ємний вид для господині та переконайтесь, що батьки можуть бачити де завгодно. Будинок оснащений білим гранітним безшовним покриттям, італійським живописним мінералом, прозорим склом та білим порошковим покриттям, щоб розкрити елегантні деталі матеріалів.