Дизайн журналу
Дизайн журналу
Весільна Каплиця

Cloud of Luster

Весільна Каплиця Хмара блиску - це весільна каплиця, розташована всередині зали для весільної церемонії в місті Хімеджі, Японія. Дизайн намагається втілити сучасний дух весільної церемонії у фізичний простір. Каплиця вся біла, хмарна форма майже повністю огорнута вигнутим склом, що відкриває її до навколишнього саду та водойми. Стовпи увінчані гіперболічним капіталом, як голови, що плавно з'єднують їх з мінімалістичною стелею. Цоколь каплиці з боку басейну - це гіперболічна крива, яка дозволяє всій споруді виглядати так, ніби вона пливе на воді і підкреслює її легкість.

Назва проекту : Cloud of Luster, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : 117 Group.

Cloud of Luster Весільна Каплиця

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.