Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обкладинка Альбому

Haezer

Обкладинка Альбому Хейзер відомий своїм міцним басовим звучанням, епічним розривом із добре відшліфованими ефектами. Це такий звук, який виходить просто танцювальною музикою прямо вперед, але при уважному огляді чи прослуховуванні ви почнете виявляти кілька шарів частот у готовому творі. Для творчої концепції та виконання завданням було імітувати аудіо-досвід, відомий як Haezer. Стиль мистецтва зовсім не є типовим стилем танцювальної музики, завдяки чому Haezer є власним жанром.

Назва проекту : Haezer , Ім'я дизайнерів : Chris Slabber, Прізвище клієнта : CS Design & Illustration.

Haezer  Обкладинка Альбому

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.