Дизайн журналу
Дизайн журналу
Зразки Пивного Кольору

Beertone

Зразки Пивного Кольору Beertone - це перший посібник з пива, що базується на різних кольорах пива, представлених у вентиляторі скляної форми. Для першого видання ми зібрали інформацію з 202 різних швейцарських пив, подорожуючи країною, зі Сходу на Захід, з Півночі на Південь. Весь процес зайняв багато часу і детальної логістики, щоб зробити це, але результат цих двох пристрастей зробило нас дуже гордими, і подальші видання вже заплановані. Ура!

Назва проекту : Beertone, Ім'я дизайнерів : Alexander Michelbach, Прізвище клієнта : Beertone.

Beertone Зразки Пивного Кольору

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.