Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальний Ip-Дизайн

Project Yellow

Візуальний Ip-Дизайн Проект Жовтий - це всеосяжний мистецький проект, який будує візуальну концепцію "Все є жовтим". Згідно з ключовим баченням, у різних містах будуть виготовлятися великі зовнішні дисплеї, одночасно випускатимуться ряд культурних та творчих похідних. Як візуальний IP, Project Yellow має переконливий візуальний образ та енергійну кольорову гаму, щоб сформувати єдине ключове бачення, яке робить людей незабутніми. Підходить для широкомасштабної реклами в Інтернеті та офлайн та випуску візуальних похідних, це унікальний дизайнерський проект.

Дизайн Інтер’Єру

Gray and Gold

Дизайн Інтер’Єру Сірий колір вважається нудним. Але сьогодні цей колір є одним із головних укладок у таких стилях, як лофт, мінімалізм та хай-тек. Сірий колір - це уподобання приватності, трохи спокою та відпочинку. В основному він запрошує тих, хто працює з людьми або займається пізнавальними вимогами, як загальний колір інтер'єру. Стіни, стеля, меблі, штори та підлога сірі. Відтінки та насиченість сірого відрізняються лише. Золото додавали додаткові деталі та аксесуари. Це підкреслено рамкою малюнка.

Редизайн Фірмового Стилю

InterBrasil

Редизайн Фірмового Стилю Натхненням для переосмислення та переробки бренду стали зміни в модернізації та інтеграції в культуру компанії. Дизайн серця вже не міг бути зовнішнім для бренду, надихаючи партнерство як внутрішньо з працівниками, так і з клієнтами. Інтегральний союз між вигодами, відданістю та якістю обслуговування. Новий дизайн, від форми до кольорів, поєднав серце в B і хрест здоров’я в T. Два слова, з'єднані посередині, роблять логотип схожим на одне слово, один символ, що об'єднує R і B у серце.

Дизайн Бренду

EXP Brasil

Дизайн Бренду Дизайн для бренду EXP Brasil походить від принципів єдності та партнерства компаній. Привласнення суміші між технологією та дизайном у своїх проектах, як і в офісному житті. Елемент типографії представляє союз та силу цієї компанії. Дизайн літери X є міцним та інтегрованим, але дуже легким та технологічним. Бренд представляє студійне життя з елементами в листах, як на позитивному, так і негативному просторі, що об'єднує людей і дизайн, індивідуальний і колективний, простий з технологією, легкий і надійний, професійний і особистий.

Кавовий Сервіз

Riposo

Кавовий Сервіз Дизайн цієї послуги надихнув дві школи початку 20 століття німецький Баухаус та російський авангард. Сувора пряма геометрія та продумана функціональність повністю відповідає духу маніфестів тих часів: "те, що зручно, це красиво". У той же час, слідуючи сучасним тенденціям, дизайнер поєднує в цьому проекті два контрастні матеріали. Класичний білосніжний фарфор доповнюється яскравими кришками з пробки. Функціональність дизайну підтримується простими зручними ручками та загальною зручністю форми.

Будинок

Santos

Будинок Використовуючи дерево як основний конструктивний елемент, будинок зміщує два рівні в розрізі, створюючи засклений дах, щоб інтегруватися з контекстом і дозволяти проникненню природного світла. Простір подвійної висоти формулює цей зв'язок між першим поверхом, верхнім поверхом та ландшафтом. Металевий дах над ліхтарем пролітає, захищаючи його від падіння західного сонця і формально відновлюючи об'єм, обрамляючи бачення природного середовища. Програма сформульована шляхом розміщення громадського користування на першому поверсі та приватного користування на верхньому поверсі.