Дизайн журналу
Дизайн журналу
Автоматична Кавоварка

F11

Автоматична Кавоварка Прості та елегантні, чисті лінії та високоякісна оздоблення матеріалів роблять дизайн F11 підходящим для професійних та побутових умов. Повнокольоровий 7-дюймовий сенсорний дисплей надзвичайно простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий. F11 - це машина "одним дотиком", де ви можете налаштувати бажані напої для швидкого вибору. Розширений бункер для бобів, ємність з водою та контейнер для ґрунту доступні для подолання пікової години Запатентоване пивоварне обладнання може запропонувати еспресо під тиском або звичайну каву без тиску, а аромат гарантується керамічними плоскими лопатями.

Пристрій Безпеки

G2 Face Recognition

Пристрій Безпеки висока якість матеріалів та простота дизайну роблять цей пристрій розпізнавання безпеки захищеним, стильним та надійним. Удосконалена технологія всередині, щоб зробити його одним з найшвидших у світі та дуже точним, ніхто не може обдурити його алгоритм. Водонепроникний виріб із атмосферою випромінює світло на задній стороні, щоб створити атмосферний настрій навіть у найхолодніших офісах. Компактний розмір робить його придатним майже скрізь, а форма дозволяє йому розташовуватися горизонтально або вертикально.

Еволюціонуючі Меблі

dotdotdot.frame

Еволюціонуючі Меблі Будинки стають меншими, тому їм потрібні легкі меблі, які є універсальними. Dotdotdot.Frame - перша мобільна, що настроюється система меблів на ринку. Ефективна та компактна, каркас можна закріпити на стіні або притулитися до нього для зручного розміщення по дому. А його настроюваність виходить із 96 отворів та розширеного асортименту аксесуарів для їх фіксації. Використовуйте одну або приєднуйтесь до кількох систем разом, якщо потрібно - є нескінченна комбінація.

Крижана Форма

Icy Galaxy

Крижана Форма Природа завжди була одним з найважливіших джерел натхнення для дизайнерів. Ідея прийшла до душі дизайнерів, заглянувши в простір та образ Galaxy Milk Way Galaxy. Найважливішим аспектом у цьому дизайні було створення унікальної форми. Багато дизайнів, які знаходяться на ринку, зосереджуються на тому, щоб зробити найясніший лід, але в цьому представленому дизайні дизайнери навмисно зосереджувались на формах, які виробляються корисними копалинами, поки вода перетворюється на лід, щоб зрозуміти, що дизайнери перетворили природний дефект в прекрасний ефект. Ця конструкція створює спіральну сферичну форму.

Трансформаційна Велосипедна Стоянка

Smartstreets-Cyclepark™

Трансформаційна Велосипедна Стоянка Smartstreets-Cyclepark - це універсальний, впорядкований майданчик для паркування велосипедів для двох велосипедів, який підходить за лічені хвилини, що дозволяє швидко покращити місця для паркування велосипедів у міських районах, не додаючи безладу вуличній сцені. Обладнання допомагає зменшити крадіжку велосипедів, і його можна встановити навіть на самих вузьких вулицях, звільняючи нову цінність від існуючої інфраструктури. Виготовлене з нержавіючої сталі обладнання може бути кольоровим відповідно до RAL та бути фірмовим для місцевих влад чи спонсорів. Він також може бути використаний для ідентифікації велосипедних маршрутів. Його можна налаштувати під будь-який розмір або стиль стовпця.

Сходи

U Step

Сходи U сходова клітка сходи утворена замиканням двох U-подібних квадратних профільних деталей, що мають різні розміри. Таким чином сходи стають самонесучими за умови, що розміри не перевищують поріг. Попередня підготовка цих деталей забезпечує зручність складання. Упаковка та транспортування цих прямих деталей також значно спрощені.