Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Capsule Lamp

Лампа Спочатку світильник розрахований на марку дитячого одягу. Натхнення приходить від іграшок з капсулами, які діти отримують від торгових автоматів, зазвичай розташованих у магазинах. Подивившись на лампу, можна побачити купу різнокольорових іграшкових капсул, кожна з яких несе бажання та захоплення, що пробуджують юнацьку душу. Кількість капсул можна регулювати, а вміст замінювати так, як вам подобається. Від щоденних дрібниць до спеціальних прикрас кожен предмет, який ви кладете в капсули, стає унікальним власним оповіданням, таким чином викристалізуючи своє життя та душевний стан у певний час.

Килим

Folded Tones

Килим Килими за своєю суттю плоскі, метою було спростувати цей простий факт. Ілюзія тривимірності досягається всього трьома кольорами. Різноманітність тонів і глибина килима залежить від ширини та густини смуг, а не від великої палітри кольорів, яка може бути яскравою для певного простору, що дозволяє гнучко використовувати. Зверху чи далеко, килим нагадує складений аркуш. Однак, сидячи або лежачи на ньому, ілюзія складок може бути не відчутною. Це призводить до використання простих повторюваних ліній, які можна використовувати як абстрактний візерунок близько.

Паравент

Positive and Negative

Паравент Це продукт, який одночасно виконує функції та красу, приправлений натяком на культуру та коріння. «Позитивний та негативний» параван виступає як регульований та мобільний бар’єр для конфіденційності, який не виступає та не порушує простір. Ісламський мотив дає ефект мереживного відтінку, який віднімається і суттєвий вірш із матеріалу Кориану / Смоли. Подібно до інь яну, у поганому завжди є трохи хорошого і завжди в хорошому. Коли сонце сідає на «Позитивне і негативне», це справді його яскравий момент, а геометричні тіні фарбують приміщення.

Міський Електрик-Трик

Lecomotion

Міський Електрик-Трик LECOMOTION E-trike - екологічно чистий та інноваційний - це триколісний велосипед з електричною допомогою, який надихнувся вкладеними кошиками для покупок. E-трійки LECOMOTION призначені для роботи як частини системи міського велосипедного обміну. Розроблений також для гніздування одна в одній лінії для компактного зберігання та для полегшення збирання та переміщення багатьох за один раз за допомогою розпашних задніх дверей та знімного набору кривошипів. Надається допомога з педалювання. Ви можете використовувати його як звичайний велосипед, з акумулятором або без нього. Вантаж також дозволяв перевозити 2 дітей або одну дорослу людину.

Подрібнювач Паперу

HandiShred

Подрібнювач Паперу HandiShred - портативний ручний подрібнювач паперу, не потребує зовнішнього джерела живлення. Він розроблений невеликим і акуратним, щоб ви могли покласти його на робочий стіл, всередині ящика або портфеля, який дозволяє легко отримати доступ і подрібнити ваш важливий документ у будь-який час і в будь-якому місці. Цей зручний подрібнювач відмінно підходить для подрібнення будь-яких документів або квитанцій, щоб забезпечити збереження приватної, конфіденційної та будь-якої особистої інформації в будь-який час.

Таблиця Взаємодії

paintable

Таблиця Взаємодії Живопис - це багатофункціональний стіл для всіх, це може бути звичайний стіл, столик для малювання або музичний інструмент. Ви можете використовувати різні види кольорів для малювання на поверхні столу, щоб створювати музику разом з друзями чи родинами, а поверхня переводить малюнок на мелодію кольоровими датчиками. Є два способи малювання, креативне малювання та малювання музичних нот, діти можуть малювати все, що хочуть, щоб створити випадкову музику або використовувати правило, яке ми розробляємо, щоб заповнити кольори на певному положенні, щоб зробити дитячу риму.