Дизайн журналу
Дизайн журналу
Колекція Меблів

Phan

Колекція Меблів Phan Collection натхненний контейнером Phan, який є тайською культурою контейнерів. Дизайнер використовує структуру контейнерів Phan, щоб зробити структуру меблів, яка робить її міцною. Створіть форму та деталі, які роблять її сучасною та простою. Для виготовлення складної та унікальної деталі, яка відрізняється від інших, дизайнер використовував технологію лазерного різання та комбіновану машину для складання металевого листа з деревом з ЧПУ. Поверхня була оброблена порошковою системою, щоб структура залишалася довгою, міцною, але легкою.

Розкладний Табурет

Tatamu

Розкладний Табурет До 2050 року дві третини земного населення проживатимуть у містах. Основна амбіція Tatamu - забезпечити гнучкі меблі для людей, чий простір обмежений, включаючи тих, хто часто пересувається. Метою є створення інтуїтивно зрозумілих меблів, які поєднують в собі стійкість із надто тонкою формою. Для розгортання табурета потрібен лише один закручуючий рух. Хоча всі петлі, виготовлені з міцної тканини, зберігаючи її легку вагу, дерев’яні сторони забезпечують стабільність. Після того, як тиск чиниться на нього, стілець лише зміцнюється, оскільки його шматки фіксуються разом, завдяки унікальному механізму та геометрії.

Стілець

Haleiwa

Стілець Haleiwa вплітає стійку ротанга в криволінійні криві і віддає виразний силует. Природні матеріали віддають шану традиціям кустарних промислів на Філіппінах, перероблених для сучасності. У поєднанні або використовуваному як висловлювання, універсальність дизайну змушує цей стілець адаптуватися до різних стилів. Створюючи баланс між формою та функцією, грацією та силою, архітектурою та дизайном, Haleiwa така ж зручна, як і красива.

Лампа Завдання

Pluto

Лампа Завдання Плутон міцно тримає фокус на стилі. Його компактний аеродинамічний циліндр оснащений елегантною ручкою, що нахилена над кутовою основою штатива, що дозволяє легше розміщувати його м'яким, але зосередженим світлом з точністю. Його форма була натхнена телескопами, але натомість вона прагне зосередитись на землі замість зірок. Виконаний за допомогою 3D-друку з використанням пластику на основі кукурудзи, він унікальний, не тільки для використання 3D-принтерів у промисловий спосіб, але й екологічно чистий.

Лампа

Mobius

Лампа Кільце Mobius дає натхнення для дизайну світильників Mobius. Одна смуга світильника може мати дві тіньові поверхні (тобто двостороння поверхня), лицьову та зворотну, що задовольнятиме всебічний попит на освітлення. Його особлива і проста форма містить таємничу математичну красу. Тому більше ритмічної краси принесе в домашнє життя.

Тренування Силіконова Пляшка Води

Happy Aquarius

Тренування Силіконова Пляшка Води Щасливий Водолій - це безпечна і добра ручка з водою для всіх віків. Він має гладку усміхнену кривизну, розроблену та привабливий зовнішній вигляд двосторонніх кольорів, що представляє почуття молодого, енергійного та модного. Виготовлений 100% силіконовим харчовим силіконом, підтримуючи температурний діапазон 220 градусів. C до -40 град. C, не вилуговується пластифікатор і не містить BPA. М’яке покриття на дотик поверхні забезпечує шовковисте відчуття, приємне утримування та зчеплення. Пружинистість, еластичність та особливість порожнистої структури дозволяють пляшці працювати як ручний захват, а також легку гантель.