Дизайн журналу
Дизайн журналу
Таблиця Взаємодії

paintable

Таблиця Взаємодії Живопис - це багатофункціональний стіл для всіх, це може бути звичайний стіл, столик для малювання або музичний інструмент. Ви можете використовувати різні види кольорів для малювання на поверхні столу, щоб створювати музику разом з друзями чи родинами, а поверхня переводить малюнок на мелодію кольоровими датчиками. Є два способи малювання, креативне малювання та малювання музичних нот, діти можуть малювати все, що хочуть, щоб створити випадкову музику або використовувати правило, яке ми розробляємо, щоб заповнити кольори на певному положенні, щоб зробити дитячу риму.

Для Бесіди В Режимі Гучного Зв'язку

USB Speaker and Mic

Для Бесіди В Режимі Гучного Зв'язку Динамік та мікрофон DIXIX USB розроблені відповідно до його функції. Мікро-динамік ідеально підходить для гучного спілкування через Інтернет, мікрофон знаходиться прямо перед вами, щоб чітко передавати голос одержувачу, і динамік передасть голос від людини, з якою ви спілкуєтесь.

Стіл, Комод, Плінтус

Trifold

Стіл, Комод, Плінтус Форма Trifold повідомляється поєднанням трикутних поверхонь та унікальної послідовності складання. Він має мінімалістичний, але складний і скульптурний дизайн, з кожного кута огляду виявляється унікальна композиція. Конструкція може бути розширена відповідно до різних цілей без шкоди для її структурної цілісності. The Trifold - це демонстрація цифрових методів виготовлення та використання нових технологій виготовлення, таких як робототехніка. Виробничий процес був розроблений у співпраці з робототехнічною компанією по виробництву, що спеціалізується на складанні металів з 6-осевими роботами.

Іграшка

Movable wooden animals

Іграшка Різноманітність тваринних іграшок рухається різними способами, просто, але весело. Абстрактні фігури тварин поглинають дітей уявою. У групі є 5 тварин: свиня, качка, жирафа, равлик та динозавр. Голова качки рухається справа наліво, коли ви піднімаєте її з-за парти, вона, здається, каже вам "НІ"; Голова жирафи може рухатися вгору і вниз; Ніс свині, равлики та голови динозавра рухаються зсередини назовні, коли ви повертаєте їх хвости. Усі рухи змушують людей посміхатися і змушують дітей грати різними способами, як, наприклад, тягнути, штовхати, повертати тощо.

Ролі Полі, Рухомі Дерев'яні Іграшки

Tumbler" Contentment "

Ролі Полі, Рухомі Дерев'яні Іграшки Як мати веселку? Як обійняти літній вітер? Мене завжди торкають якісь тонкі речі і я відчуваю себе дуже задоволеним і щасливим. Як зберігати та як володіти? Досить так добре, як бенкет. Мені хотілося б просто і смішно формувати різні види матеріалів. Дозвольте дітям пограти з ними, щоб розпізнати фізичний світ, стимулювати їх уяву та допомогти їм зрозуміти своє оточуюче середовище.

Колиска, Крісла-Качалка

Dimdim

Колиска, Крісла-Качалка Ліссе Ван Кавенберге створив це своєрідне багатофункціональне рішення, яке служить кріслом-качалкою, а також колискою, коли два крісла Дімдіма з'єднуються між собою. Кожне крісло-гойдалка складається з дерева зі сталевими підставками і оброблене шпоном з волоського горіха. Два крісла можна кріпити один до одного за допомогою двох прихованих затискачів під сидінням, щоб сформувати дитячу колиску.