Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стілець

DARYA

Стілець Насправді цей стілець надихнув прекрасну дівчину-підлітка, прекрасну, грайливу дівчину, яка за походженням, елегантна і в той же час розслаблена! з довгими тонованими руками і ногами. це стілець, який я сконструював із любов’ю, і це все вручну. Ім’я цієї дівчини - "Дар'я".

Bluetooth-Гарнітура

Bluetrek Titanium +

Bluetooth-Гарнітура Ця нова гарнітура "Титан +" від Bluetrek, виконана в стильному дизайні, який символізує "простягання" (стріла труби, що відходить від круглої вушної деталі), вбудована в міцний матеріал - алюмінієвий металевий сплав, і, головне, оснащений можливостями для передачі аудіосигналу з останніх смарт-пристроїв. Функція швидкої зарядки дозволяє продовжити вашу розмову за мить. Патентована конструкція розміщення акумуляторів дозволяє забезпечити баланс ваги гарнітури для підвищення комфорту використання.

Змішувач Для Басейну Змішувача

Straw

Змішувач Для Басейну Змішувача Дизайн змішувача для басейну з соломкою натхненний трубчастими формами молодих і веселих солом’яних напоїв, які поставляються із освіжаючим напоєм влітку або гарячим напоєм взимку. Цим проектом ми хотіли одночасно створити об’єкт сучасного, зухвалого та веселого дизайну. Вважаючи таз як контейнер, початкова ідея мала на меті підкреслити змішувач як контактний елемент з користувачем, подібно до того, як солом’яні напої є точкою контакту з напоєм.

Змішувач Для Басейну Змішувача

Smooth

Змішувач Для Басейну Змішувача Конструкція змішувача для басейну Smooth змішувач надихається в найчистішому вигляді циліндра, роблячи природний результат труби, куди вона тече, поки не досягне користувача. Ми мали намір деконструювати звичайні складні форми, які має цей вид виробів, в результаті чого виходить гладка циліндрична і досить мінімалістична форма. Елегантний вигляд, викликаний лініями, стає досить дивовижним, коли цей об’єкт переймає свою функцію як інтерфейс користувача, адже це модель, яка поєднує динамічну конструкцію з ідеальною функціональністю змішувача для раковини.

Портативний Корпус Акумулятора

Parallel

Портативний Корпус Акумулятора Як і у iPhone 5, Parallel налаштований на те, щоб спокусити споживачів із супербанковим акумулятором на 2500 мАч - це колосальний на 1,7 рази більший термін експлуатації. Це надзвичайно зручно для споживачів, які завжди в дорозі та повною мірою використовують можливості iPhone. Паралель - це знімний акумулятор з додатковим жорстким корпусом з полікарбонату. Увімкніть, коли потрібно більше енергії. Вийміть, щоб полегшити вагу. Ергономічно розроблений так, щоб добре поміститися у ваших руках. З вбудованим блискавковим кабелем та 5 кольорами, що відповідають захисному корпусу, він має таку ж довжину, що і iPhone 5.

Стіл З Регульованою Стільницею

Dining table and beyond

Стіл З Регульованою Стільницею Ця таблиця має можливість регулювати її поверхню під різні форми, матеріали, текстури та кольори. На відміну від звичайного столу, стільниця якого виступає як нерухома поверхня для сервірувальних приладдя (тарілок, сервірувальних блюд тощо), компоненти цього столу виступають як поверхневими, так і сервірувальними приладдями. Ці аксесуари можуть бути складені з різних за формою та розміром компонентів залежно від необхідних обідніх потреб. Цей унікальний та інноваційний дизайн перетворює традиційний обідній стіл у динамічну центральну частину завдяки його постійній перестановці вигнутих аксесуарів.