Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлювальний Блок

Khepri

Освітлювальний Блок Хепрі — торшер, а також підвіска, створена на основі стародавніх єгиптян Хепрі, бога сходу ранкового сонця та відродження скарабея. Просто торкніться Khepri, і світло загориться. Від темряви до світла, як завжди вірили стародавні єгиптяни. Розроблений на основі еволюції форми єгипетського скарабея, Khepri оснащений світлодіодним світлодіодом з можливістю затемнення, який регулюється сенсорним перемикачем, який забезпечує три налаштування яскравості, регулюваної одним дотиком.

Мопед

Cerberus

Мопед Для майбутніх транспортних засобів бажані значні досягнення в конструкції двигуна. Проте, залишаються дві проблеми: ефективне згоряння та зручність для користувача. Це включає міркування щодо вібрації, керування транспортним засобом, доступності палива, середньої швидкості поршня, витривалості, мастила двигуна, крутного моменту колінчастого валу, а також простоти та надійності системи. Це розкриття описує інноваційний 4-тактний двигун, який одночасно забезпечує надійність, ефективність і низькі викиди в одній конструкції.

Дерев'яна Іграшка

Cubecor

Дерев'яна Іграшка Cubecor — це проста, але складна іграшка, яка кидає виклик дитячій силі мислення та творчості та знайомить їх із кольорами та простими, доповнювальними та функціональними деталями. Приклавши маленькі кубики один до одного, набір буде завершеним. По частинах використовуються різні прості з’єднання, включаючи магніти, липучки та шпильки. Знаходячи зв’язки і з’єднуючи їх один з одним, завершує куб. Також підсилює їхнє тривимірне розуміння, переконуючи дитину закінчити простий і знайомий том.

Абажур

Bellda

Абажур Простий в установці, підвісний абажур, який просто встановлюється на будь-яку лампочку без будь-яких інструментів або досвіду в електриці. Конструкція виробів дозволяє користувачеві без особливих зусиль надягати та знімати лампочку, створюючи візуально приємне джерело освітлення в бюджетному або тимчасовому житлі. Оскільки функціональність даного виробу закладена в його формі, то вартість виготовлення схожа на звичайний пластиковий вазон. Можливість персоналізації на смак користувача за допомогою фарбування або додавання будь-яких декоративних елементів створює неповторний характер.

Яхта

Atlantico

Яхта 77-метрова яхта Atlantico – це прогулянкова яхта з великими зовнішніми зонами та широкими внутрішніми просторами, що дає можливість гостям насолоджуватися видом на море та контактувати з ним. Метою дизайну було створити сучасну яхту з непідвладною часу елегантністю. Особлива увага була приділена пропорціям, щоб зберегти профіль низьким. Яхта має шість палуб із зручностями та послугами, такими як вертолітний майданчик, тендерні гаражі з швидкісним катером та гідроциклом. Шість кают люкс вміщують дванадцять гостей, а власник має палубу з відкритим лаунжем і джакузі. Є відкритий і 7-метровий внутрішній басейни. Яхта має гібридний двигун.

Іграшка

Werkelkueche

Іграшка Werkelkueche — це робоча станція з відкритими ґендерними ознаками, яка дозволяє дітям зануритися у світи вільних ігор. У ньому поєднуються формальні та естетичні риси дитячих кухонь і верстаків. Тому Werkelkueche пропонують різноманітні можливості для гри. Вигнуту фанерну стільницю можна використовувати як мийку, майстерню або лижну трасу. Бічні відділення можуть забезпечити місце для зберігання та схованки або випікати хрусткі булочки. За допомогою різнокольорових і взаємозамінних інструментів діти можуть втілити свої ідеї та в ігровій формі наслідувати світ дорослих.